Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ industrial machinery aluminum alloy sheet ] αγώνας 182 προϊόντα.
πλάτος 0.4mm 25mm πυκνά 1050 λεπτές λουρίδες αργιλίου για το σωλήνα
| Όνομα προϊόντων: | Σπείρα λουρίδων αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
το παχύ κράμα 3003 H24 20mm 0.3mm λεπταίνει την ταινία λουρίδων σπειρών αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Πηνίο ταινίας αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
2mm H26 1100 λεπτές λουρίδες αργιλίου αγνότητας για το σωλήνα υψηλής αντοχής
| Όνομα προϊόντων: | Σπείρα λουρίδων αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Γυαλισμένο πιάτο 3 5 6 8 σειρές 10mm φύλλων αργιλίου κραμάτων
| MOQ: | 1 τόνος |
|---|---|
| Πάχος: | 0.130mm |
| Πλάτος: | 10mm-2200mm |
0.8 χιλιοστά 10 χιλιοστά 20 χιλιοστά Γραμματοσήμα Αλουμινίου 1100 1060
| Ονομασία προϊόντος: | 0.8mm*10mm 20mm Επιστολή Σημείωση Αλουμινίου λωρίδα 1100 1060 |
|---|---|
| Συσκευές από χάλυβα: | 1060 1070 1100 3003 3005 5052 6061 κλπ. |
| Θερμότητα: | Ο, H12, H14, H26, H22, H32, H34, H36 κλπ. |
T851 24x50 0.5mm βιομηχανική σπείρα λουρίδων αργιλίου 1070
| Όνομα προϊόντων: | Σπείρα λουρίδων αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1xxx στο αργίλιο 8xxx H26 γύρω από τον κύκλο για το σκεύος για την κουζίνα
| Όνομα προϊόντων: | Αργίλιο γύρω από τον κύκλο |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Καθαρό 1100 3003 6061 5083 1,0 mm 1,2 mm 1,5 mm Στούκο Εμφασμένο φύλλο αλουμινίου
| Κράμα: | 1100 3003 5052 6061 κλπ. |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | O-H112 |
| Πάχος: | 1mm, 1.2mm, 1.5mm, 2.0mm, 3.0mm, προσαρμοσμένο |
Αλουμινίου κύκλος 1000 σειράς κράμα αλουμινίου δίσκος για λαμπτήρες και φανάρια
| Συσκευές από χάλυβα: | 1050 1060 1070 1100 |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο-H112 |
| Thickness: | 0.13-6.5mm |
1100 1200 το κατασκευασμένο PVC αργιλίου Ο H112 έντυσε το προσαρμοσμένο σπείρα χρώμα περιποίησης
| Όνομα προϊόντων: | Σπείρα λουρίδων αργιλίου |
|---|---|
| Θέση προέλευσης:: | Κίνα |
| Μάρκα: | Yongsheng Aluminum Industry Co., Ltd. |

