Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ disposable aluminum foil pans ] αγώνας 74 προϊόντα.
Μεγάλο ψητήρι BBQ για μαγείρεμα
| Ονομασία προϊόντος: | Φωτό από αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 450x300x26 χιλιοστά |
| Βάρος: | γραμμάριο 56 |
1 2 Μέγεθος Foil 4 Extra Deep Steam Table Pan Αλουμινίου Steam Table Roaster Pan
| Ονομασία: | Κουζίνα με μέγεθος μισό, υπερβατικά βαθιά |
|---|---|
| Μέγεθος από την κορυφή: | 123⁄4 "x 103⁄8" |
| Πάνω σε μέγεθος: | 113⁄4 ίντσες x 91⁄2 ίντσες. |
16oz Smoothwall Μαύρο και Χρυσό Μίνι Oblong Foil Take-Out Παν με Κεπάστρο
| Ονομασία: | 16oz Smoothwall Μαύρο και Χρυσό Μίνι Oblong Foil Take-Out Παν με Κεπάστρο |
|---|---|
| Διάρκεια: | 6 1/4 ίντσες |
| πλάτος: | 4 3/8 ίντσες |
Μία φορά χρησιμοποιείται BBQ Grill φορητό κάρβουνο Grills Ξαναχρησιμοποιούμενα grill δίσκοι
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Συσκευές από χάλυβα: | Τραπέζι από φύλλο αλουμινίου, δίχτυ από ανοξείδωτο χάλυβα, κάρβουνο |
| Τοποθεσία: | Κουζίνα, Πάρτιο, Εξωτερικό |
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
| Ονομασία: | Αμέσως ψητό |
|---|---|
| Υλικό: | Τάπητα από φύλλο αλουμινίου, στρώμα μαγειρέματος και στήριγμα από μέταλλο |
| Μέγεθος: | 25x31cm |
Μικρό μέγεθος μίας χρήσης κατσαρόλα από χαρτί ή κατσαρόλα για ψήσιμο με αέρα
| Υλικό: | Αλουμινένιο φύλλο |
|---|---|
| Συσκευές από χάλυβα: | 3003, 3004, 8011, κλπ. |
| Θερμότητα: | Ο, H14 |
Αποχρεωτικές κατσαρόλες για ζάχαρη μίνι κατσαρόλες για ζάχαρη φλιτζάνια με στρογγυλή μούχλα
| Υλικό: | Αλουμινένιο φύλλο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 125x32mm |
| Σχήμα: | Γύρω |
Εναφορικά εργαλεία μπάρμπεκιου για υπαίθριο πικνίκ
| Ονομασία του προϊόντος: | Εργαλεία για τηγανίτες για μια φορά |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Μέγεθος: | 31x25.5x5cm |
90 λεπτά Ξαναχρησιμοποιήσιμο Γεράφιο Γρέσο Φορητό Ξαναχρησιμοποιήσιμο Γρέσο Κοντά μου
| Ονομασία: | Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου με κάρβουνο |
|---|---|
| Υλικό: | Τάπητα από φύλλο αλουμινίου, στρώμα μαγειρέματος και στήριγμα από μέταλλο |
| Μέγεθος: | 31x24cm |
Τετράγωνες μαύρες ομαλές φόλιες φούρνες ψήσιμο μίνι μίας χρήσης κεκάκια
| Ονομασία: | 150 ml τετραγωνικά μαύρα πλακάκια ψήσιμο μίνι |
|---|---|
| Μέγεθος: | 90x90x35 χιλιοστά |
| Δυναμικότητα: | 150ML |

