Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ disposable aluminum foil pans ] αγώνας 74 προϊόντα.
200 ml 260 ml Ξαναχρησιμοποιήσιμα φύλλα για τη μαγειρική αυγών Κουκλοπιτάκια Κουκλοπιτάκια Αλουμινίου φύλλου Κουκλοπίτσα
| Πρωτοϋλικά: | 3003 3004 8011 |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο, H14 |
| Δάχος: | 00,06 χιλιοστά, 0,08 χιλιοστά, προσαρμοσμένα |
8.6 X 6.6 ίντσες βαθιά κατσαρόλα μίας χρήσης μπουκάλι μεταφοράς επαναχρησιμοποιήσιμο αλουμινένιο φύλλο
| Ονομασία: | Ορθογώνιο εμπορευματοκιβώτιο φύλλων αλουμινίου αργιλίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασημένιο |
| Διάρκεια: | 8.66 ίντσες |
Μισό πάγκο για τούρτες από αλουμίνιο Δίσκοι 1 2 πάγκος για τούρτες από φύλλα
| Ονομασία προϊόντος: | Κέικ με μισό φύλλο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 324x263x40 χιλιοστά |
| Βάρος: | 27g |
Απορριπτέα συσκευασία ψήσιμο από χαρτί κασσίτερου
| Ονομασία του προϊόντος: | Κουζίνα για αυγά |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Χενάν, Κίνα |
| μέγεθος: | Προσαρμογή |
Πίνακα από κασσίτερο Πίνακα από αλουμίνιο Πίνακα από αλουμίνιο Πίνακα από πλαστικό
| Υλικό: | Αλουμινένιο φύλλο |
|---|---|
| Σχήμα: | Τετράγωνο, ορθογώνιο |
| Δυναμικότητα: | 230 ml 450 ml 660 ml 750 ml 1000 ml 1050 ml 1350 ml 1900 ml |
Φούρνο Φούρνο Κέικ Αδιάβροχο Ξαναχρησιμοποιήσιμο ορθογώνιο αλουμίνιο κοντέινερ για ψωμί
| Ονομασία: | Φούρνο Φούρνο Κέικ Αδιάβροχο Ξαναχρησιμοποιήσιμο ορθογώνιο αλουμίνιο κοντέινερ για ψωμί |
|---|---|
| Πρωτοϋλικά: | Αλουμινίου 3003 |
| Σχήμα: | Στρογγυλοειδής |
500 ml 900 ml 1000 ml Φόλιο Δίσκος Αλλοχρησιμοποιήσιμο Τροφίμων Φόλιο Αλουμινίου Περιεκτικό Φόλιο Παν με Καπάκι
| Name: | 500ml 900ml 1000ml Foil Tray |
|---|---|
| Size: | Customization |
| Capacity: | 230ml--750ml |
Αλουμινίου Grill Grill Disposable Grill Pans Metal Mesh Αλουμινίου Σταθμός
| Ονομασία: | Εξωτερικό μπάρμπεκιου |
|---|---|
| Υλικό: | Φόλιο αλουμινίου+άνθρακα |
| Καύσιμο: | Ξυλοκάρβουνο |
50 μεγέθους BBQ Αλουμινίου Φόλιου Ψήσιμο Πάν Ροστερ Τήνιο Φόλιου Τράβηγμα
| Ονομασία: | Στρογγυλή κατσαρόλα |
|---|---|
| Βάρος: | 11.0lb |
| Διάμετρο: | 14 ίντσες |
Ενιαία δοχεία από φύλλο αλουμινίου 800 ml Ενιαία φύλλα μαγειρέματος
| Συσκευές από χάλυβα: | 3003, 3004, 8011, κλπ. |
|---|---|
| Μέγεθος: | 211x145x42 χιλιοστά |
| Δυναμικότητα: | 800ml |

