Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ disposable aluminum foil pans ] αγώνας 74 προϊόντα.
37.5 τετραγωνικά πόδια Αλουμινίου Foil 14 Microns Tin Foil για την κουζίνα
| Πρωτότυπη ύλη: | Φύλλο αλουμινίου αργιλίου 8011 |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο |
| Δάχος: | 00,009-0,028 mm |
10 ιντσών στρογγυλοπίνακες από φύλλο από αλουμίνιο 2L Μεγάλο στρογγυλό φύλλο
| Υλικό: | Αλουμινένιο φύλλο |
|---|---|
| Ονομασία: | 10 ιντσών Αλουμινίου Τραπέζι |
| Δυναμικότητα: | 2000ml |
20x13 " Μεγάλη κατσαρόλα από φύλλο από αλουμίνιο
| Ονομασία: | Πίνακα αλουμινίου για πάρτι |
|---|---|
| Σχήμα: | Στρογγυλοειδής |
| Δυναμικότητα: | 850 ml |
Χρυσάφι Τροφίμων Φόλιου Κούπα με Κλείσματα Στρογγυλό Αλουμινίου Φόλιου Περιεκτικά
| Τύπος: | μίας χρήσης καλαθάκι με φαγητό |
|---|---|
| Συσκευές από χάλυβα: | 3003, 8011 |
| Χρώμα: | Ασημένιο |
314x204mm Αλουμινίου Ροστερ Πάν Ξαναχρησιμοποιήσιμα ορθογώνια φορτία
| Ονομασία του προϊόντος: | Δισκία ψησίματος με ορθογώνιο φύλλο για μία φορά |
|---|---|
| Υλικό: | 99% καθαρό φύλλο αλουμινίου |
| Συσκευές από χάλυβα: | 3004 8011 |
267oz Οβάλ Αλουμίνιο Φόλιο Τουρκία Δωλητήριο Μεγάλο Φόλιο Ψήσιμο Παν Πακετάρισμα
| Μάρκα: | Yongsheng Aluminum |
|---|---|
| Σχήμα: | Οβάλ |
| Χρώμα: | Ασημένιο |
Οικιακά φλιτζάνια από αλουμινένιο φύλλο Mini Egg Tart Mold Pan για ψήσιμο 4 oz
| Συσκευές από χάλυβα: | 3003, 8011 |
|---|---|
| Μέγεθος: | Διαφορετικά μεγέθη |
| Οργανωτής κατασκευής: | Διαθέσιμο |
Συσκευαστήριο Τραπέζι Αλουμινίου Κάλυψη Στρογγυλό Ταξιδιωτικό Συσκευαστήριο Χαλκού Αλουμινίου
| Υλικό υπόλοιπου κόσμου: | 3003 3004 8011, κλπ. |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο |
| Τύπος: | Ορθογώνιο, στρογγυλό, τετράγωνο, κλπ. |
3. Πλάκα με κάλυμμα για συσκευασίες από αλουμινένιο φύλλο
| Σχήμα: | Τετράγωνο |
|---|---|
| Οργανωτής κατασκευής: | Διαθέσιμο |
| Υλικό: | Αλουμινένιο φύλλο |
20ft μήκους αλουμινίου κοντέινερ με φύλλο τροφίμων
| Ονομασία του προϊόντος: | ΥΠΕ-Ε185 |
|---|---|
| Πρωτοϋλικά: | Αλουμινένιο φύλλο |
| Μέγεθος: | 185x135x50 χιλιοστά |

