Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ disposable aluminum foil pans ] αγώνας 74 προϊόντα.
Πικ-νικ Κουτάκια από αλουμινένιο φύλλο
| Υλικό: | Φόλιο αλουμινίου 3003, 3004, 8011 κλπ. |
|---|---|
| Μέγεθος: | 8.25X5.11X3.07 ίντσες |
| Δυναμικότητα: | 1000 ml |
Ζεστό και κρύο ορθογώνιο αλουμινένιο δίσκο λαζάνια
| Υλικό: | 99% καθαρό φύλλο αλουμινίου τροφικής ποιότητας |
|---|---|
| Συσκευές από χάλυβα: | 3003 3004 8011 |
| Τελείωσε.: | 429x319 χιλιοστά |
8 " x 8 " τετράγωνο 1350 ml Αλουμινίου με κάλυμμα
| Τόπος καταγωγής: | Χενάν, Κίνα |
|---|---|
| Χρήση: | μπαρμπεκιου |
| Μέγεθος: | 204x204x51 χιλιοστά |
Προσαρμόσιμη μίας χρήσης κουτί με φαγητό από χαρτί αλουμινίου για εστιατόρια
| Συσκευές από χάλυβα: | 3003 3004 8011, κλπ. |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο, H14 |
| Σχήμα: | Στρογγυλό/Πολυεπίπεδο/Δικανάγωνο/Οβάλ/Ειδικό |
Επαναχρησιμοποιήσιμο οικολογικά φιλικό αλουμινένιο φύλλο 20 - 200mic πάχος 2,25lb
| Υλικό: | Σύνθετο αλουμινίου 8011 H22,κατηγορία τροφίμων |
|---|---|
| Τύπος: | Παν δίσκος φύλλων αλουμινίου του /aluminum φύλλων αλουμινίου εμπορευματοκιβωτίων/αργιλίου φύλλων αλο |
| Αλουμινένιο φύλλο: | 99.7% καθαρό αλουμίνιο |
Πλάνες από χαρτί αλουμινίου 21x13 Πλάνες ατμού πλήρους μεγέθους Πλάνες από χαρτί αλουμινίου
| Ονομασία: | Περιεκτικότητας σε υγρά |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμινένιο φύλλο |
| Συσκευές από χάλυβα: | 8011 3003 3004 |
1000 ml Φύλλο Αλουμινίου Κουπί 8011 Τροφίμων Φύλλο Αλουμινίου Μπιφτέκι Με Κέπα
| Μέγεθος: | Διαφορετικά μεγέθη |
|---|---|
| Σχήμα: | Τετράγωνο |
| Υλικό: | Αλουμινένιο φύλλο |
Τετράγωνο συσκευαστικό κουτί από αλουμινένιο φύλλο με κάλυμμα
| Μάρκα: | Yongsheng Aluminum |
|---|---|
| Πρωτότυπη ύλη: | φύλλο αλουμινίου αργιλίου 8011 |
| Σχήμα: | Στρογγυλοειδής |
Εναφορική στρογγυλή κατσαρόλα από χαρτί αλουμινίου βαριά κατσαρόλα μαγειρικής με κάλυμμα από χαρτί
| Ονομασία: | Στρογγυλή γλάστρα από φύλλο αλουμινίου |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 260-9700 ml |
| Δάχος: | 0.042mm-0.183mm |
Πλάκα από χαρτί αλουμινίου Πλάκα από χαρτί κατσαρόλας Περιέκτη για συσκευασία τροφίμων
| Πρωτότυπη ύλη: | Άλλες συσκευές |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο, H14 |
| Δάχος: | 0.0150.2mm |

