Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ aluminum circle plate ] αγώνας 331 προϊόντα.
δίσκος δίσκων φύλλων κύκλων αργιλίου 1050 1100 6.0mm για Cookware
| Όνομα προϊόντων: | Κύκλος/δίσκος αργιλίου |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 σειρές |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο-H112, T3-T8, T351-T851 |
Διάμετρος κύκλος αργιλίου 50 χιλ. 2 6mm κατασκευαστής 1050 1060 3003 5052 από την Κίνα
| Όνομα: | Κύκλος αργιλίου |
|---|---|
| Διαδικασία Υλικού: | Καυτός - κυλημένος (συνεχές ρεύμα)/cold-rolled (CC) |
| Κράμα/Βαθμός: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
Αλουμινίου κύκλος 1000 σειράς κράμα αλουμινίου δίσκος για λαμπτήρες και φανάρια
| Συσκευές από χάλυβα: | 1050 1060 1070 1100 |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο-H112 |
| Thickness: | 0.13-6.5mm |
1050 1060 3003 Μη κολλητά κράματα Κύκλοι από αλουμίνιο για κατσαρόλες
| Συσκευές από χάλυβα: | 1050 1060 3003 3105 3004 |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο, H12, H16, H18, H22, H24, H26, κλπ. |
| Διάμετρος: | 50mm-1600mm ((Η προσαρμοσμένο σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη) |
1xxx 3xxx 5xxx 6xxx Σειρά Αλουμινίου Πλάκα Ελέγχου Πλάκα Πλακέτα Πλακέτα Πλακέτα Αλουμινίου Πλάκα Διαμαντιού
| Λέξη-κλειδί: | 1xxx 3xxx 5xxx 8xxx Πλάκα πέλματος από αλουμίνιο, Πλάκα ελεγκτή αλουμινίου, μεταλλική πλάκα διαμαντι |
|---|---|
| Μάρκα: | Χενάν Γιόνγκσεγκ |
| Κράμα/Βαθμός: | 1000series-8000series |
Σειρά 1000 Σειρά 3000 Αλουμινίου Δίσκος Δίσκος Στρογγυλός Δίσκος Αλουμινίου Κύκλος για σκεύη μαγειρικής
| Πρωτοϋλικά: | 1060 1100 3003 3004 5052 |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο, H12, H14, H16, H18 |
| Διάμετρος: | 801000mm |
Ελεγμένα διατρυπημένα πιάτο φύλλα αργιλίου αργιλίου πιάτων αργιλίου διαμαντιών
| λέξη κλειδί: | Διατρυπημένα φύλλα αργιλίου, πιάτο αργιλίου διαμαντιών, ελεγμένο πιάτο αργιλίου |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000 σειρές, 3000 σειρές, 5000 σειρές |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο-H112 |
Διαμαντένιο αλουμινένιο τετράγωνο πλάκα 1050 1100 3003 5052 Εκτυπωμένο φύλλο αλουμινίου
| Συσκευές από χάλυβα: | Αλουμινένιο φύλλο σειράς 1000, σειράς 3000, σειράς 5000, σειράς 6000 |
|---|---|
| Θερμότητα: | O-H112, κλπ. |
| Δάχος: | 0.2mm, 1.5mm, 2mm, 3mm, 5mm, προσαρμοσμένο |
Κύκλος αλουμινίου υψηλής ποιότητας σειράς 3000 για μαγειρικά σκεύη H14
| Alloy: | 1050,1060,1070,1100, 3003, 3004, 3105, 5052, 5754 etc. |
|---|---|
| Temper: | O,H12,H14,H16,H18,H24,H32,etc |
| Diameter: | 80mm-1000mm (customer requirements) |
Αλουμινίου στρογγυλή πλάκα 1050 1060 1100 250mm 350Mm 780mm H14 σκεύη μαγειρικής
| Συσκευές από χάλυβα: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003, 3004, 3105, 5052, 5754 κλπ. |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο, H12, H14, H16, H18, H24, H32, κλπ. |
| Διάμετρος: | 90 mm-1020 mm (απαιτήσεις του πελάτη) |

