Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ aluminum circle plate ] αγώνας 331 προϊόντα.
Ο μύλος τελειώνει το πιάτο 10 ίντσα 1mm κύκλων αλουμινίου
| Όνομα προϊόντων: | Κύκλος/δίσκος αργιλίου |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 σειρές |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο-H112, T3-T8, T351-T851 |
πιάτο κύκλων αλουμινίου μη ραβδιών 1100 1050 6061 T6 για το δοχείο Cookware
| Όνομα προϊόντων: | πιάτο κύκλων αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | ΚΙΝΑ |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Προσαρμοσμένος κύκλος φύλλων αλουμινίου πιάτο κύκλων αλουμινίου 80mm 1000mm
| Όνομα προϊόντων: | Αργίλιο γύρω από τον κύκλο |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Διάμετρος 80 έως 1000 mm Κύκλος αλουμινίου 0,13 έως 6,5 mm 3003 κατασκευαστής από την Κίνα
| Κλειστή λέξη: | κύκλος αργιλίου 3003, δίσκος αργιλίου 3003, κύκλος αργιλίου 240mm |
|---|---|
| Διαδικασία Υλικού: | Καυτός - κυλημένος (συνεχές ρεύμα)/cold-rolled (CC) |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ντυμένος, μύλος που τελειώνουν |
φύλλο κύκλων αργιλίου κραμάτων 0.6mm πυκνά 50mm Dia H32
| Όνομα προϊόντων: | πιάτο κύκλων αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
γυαλίζοντας δίσκος αλουμινίου πιάτων κύκλων δίσκων αργιλίου 1100 1050 1060 3003 3105 για Cookware
| Όνομα προϊόντων: | κύκλος 3003,1060 αλουμινίου δίσκος κύκλων αργιλίου, κύκλος αργιλίου γύρω από το πιάτο αργιλίου |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 σειρές |
| Πάχος: | 0,3mm-6,0mm |
Ο μύλος τελειώνει το πιάτο 1000mm κύκλων αλουμινίου 0.36mm 6mm διάμετρος
| Όνομα προϊόντων: | πιάτο κύκλων αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Αργίλιο-1060-H18 ο κύκλος δίσκων αργιλίου κύκλων καλύπτει τον κύκλο αργιλίου 1100 1050 3003 για παν Cookware
| Λέξη κλειδί: | Κύκλος αργιλίου για το τηγάνι, κύκλος αργιλίου για Cookware, κύκλος αργίλιο-1060-H18 |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061,8011 |
| Σκληρότητα: | Ο, H12, H14, H16, H18 |
Κουζίνα 0.3mm πιάτο κύκλων αλουμινίου 0.4mm 0.5mm T4 T8
| Όνομα προϊόντων: | Δίσκος αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Πιάτο 1100 δίσκων κύκλων αργιλίου κύκλος αργιλίου 1050 1060 3003 5052 για τα παν εργαλεία δοχείων Cookware
| Λέξη κλειδί: | κύκλος αργιλίου, δίσκος κύκλων αργιλίου, κύκλος αργιλίου 1100 |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
| Κράμα/βαθμός: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |

