Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ aluminum circle plate ] αγώνας 331 προϊόντα.
Πιάτο 5052 φύλλο 0.7mm φύλλων αργιλίου αργιλίου μέταλλο φύλλων αργιλίου συνήθειας
| λέξη κλειδί: | συνήθεια μετάλλων φύλλων αργιλίου, φύλλο 0.7mm, πιάτο 5052 αργιλίου φύλλων αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Το διαμάντι αργιλίου προχωρεί chequer αλουμινίου πιάτων 4x8 βήματος αργιλίου πιάτων το φύλλο πιάτων
| Όνομα προϊόντος: | Πλάκα πέλματος από αλουμίνιο 4x8, Πλάκα πέλματος από αλουμίνιο με διαμάντι, φύλλο πλάκας από αλουμίν |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Χενάν Κίνα |
| Μάρκα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Δωρεάν Δείγμα Πάχος 0.15mm-600mm Αλουμινένιο Πλάκα Διαμαντιού Φύλλο Αλουμινίου Φύλλα Αλουμινίου με Σκακιέρα
| Όνομα προϊόντος: | Αλουμινένιο διαμαντένιο φύλλο,αλουμινένιο φύλλο ελέγχου,βουρτσισμένο φύλλο αλουμινίου |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο - H112 |
Κράμα αργιλίου 1050 πιάτο 5mm 10mm φύλλων αργιλίου 1100 3003 5052 6061 7075 8011
| λέξη κλειδί: | πιάτο 5052, πιάτο 5mm, πιάτο 10mm φύλλων αργιλίου φύλλων αργιλίου φύλλων αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
0.1mm πιάτο 5mm 0.2mm 0.3mm 0.7mm T351 φύλλων αργιλίου
| Όνομα: | Φύλλο αργιλίου |
|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας: | Κάμψη, Decoiling, συγκόλληση, Punching, κοπή |
| Ιδιοσυγκρασία: | O~H112, T3~T8, T351~851 |
3 διαμερίσματα Στρογγυλοειδής πλάκα από φύλλο αλουμινίου Συσκευή τροφίμων με επίπεδα καπάκια για μια φορά
| Πρωτοϋλικά: | 3003 3004 8011 |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο, H14 |
| Δάχος: | 00,06 mm |
μέταλλο 1050 1070 3105 5052 Ο H12 H15 H16 H18 H24 πιάτων φύλλων αργιλίου 350mm
| λέξη κλειδί: | Πλάκα αλουμινίου H12, φύλλο αλουμινίου H24, φύλλο αλουμινίου 1070 |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1000series-8000series |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο - Η112, Τ3 - Τ8, Τ351 - Τ851 |
Ο μύλος 1050 HO τελειώνει το αλουμίνιο γύρω από το πιάτο για Cookware
| όνομα προϊόντων: | Αργίλιο γύρω από τον κύκλο |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
1100 Αλουμινίου κυκλική πλάκα Αλουμινίου στρογγυλή πλάκα για σκεύη μαγειρικής
| Αξία: | 1050, 1060, 1100, 3003, κ.λπ. |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο-H112 |
| Πάχος: | 0.3-6mm |
πολωνικός στρογγυλός δίσκος κύκλων αλουμινίου 1100 3003 1050 3005 3105 για το τηγάνι Cookwares
| Όνομα προϊόντων: | δίσκος κύκλων αλουμινίου, κύκλος 1100, πιάτο αλουμινίου κύκλων αλουμινίου |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 σειρές |
| Πάχος: | 0.3mm6.0mm |

