Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ aluminum circle plate ] αγώνας 331 προϊόντα.
Αλουμινίου στρογγυλός δίσκος 1050 1060 1100 H14 Αλουμινίου κύκλος για τη γλάστρα
| Ονομασία: | Δίσκος αλουμινίου |
|---|---|
| Αξία: | 1050 1060 1100, κλπ. |
| Θερμότητα: | Ο, H14, H16, H18, H24, H26, H32 κλπ. |
Στρογγυλή πλάκα αλουμινίου 1060 για αμπαζούρ
| Βαθμός/Κράμα: | 1050, 1060, 1100, 3003, κ.λπ. |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο-H112 |
| Δάχος: | 0.3-6mm |
1050 HO Aluminum Circle Sheet Aluminium Round Plate For Cookware
| Όνομα προϊόντων: | Αργίλιο γύρω από τον κύκλο |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1060 0,55 mm πάχος Αλουμίνιο κύκλος O H δίσκος αλουμινίου για κουζίνα
| Συσκευές από χάλυβα: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003, κλπ. |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο, H12, H14, H16, H18, H24, H32, κλπ. |
| Δάχος: | 0.13mm ∙ 6.5mm |
1xxx στο αργίλιο 8xxx H26 γύρω από τον κύκλο για το σκεύος για την κουζίνα
| Όνομα προϊόντων: | Αργίλιο γύρω από τον κύκλο |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
25mm 30mm στρογγυλός δίσκων 1050ho A3003 αργιλίου κύκλος αργιλίου φύλλων παν για το παν μη ραβδί
| Όνομα προϊόντων: | κύκλος αργιλίου για το παν μη ραβδί, κύκλος αργιλίου 3003, αργίλιο κύκλων αργιλίου 1050ho |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 σειρές |
| Πάχος: | 0,3mm-6,0mm |
5005 5052 5083 Δίσκοι κυκλικών αλουμινίου Στρογγυλή πλάκα Αλουμινίου Wafer
| Συσκευές από χάλυβα: | 5005 5052 5083 |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο, H14, H16, H18, H24, H26, H32 κλπ. |
| Διάμετρος: | 801000mm |
HO πιάτο κύκλων αλουμινίου
| Κράμα: | 1000series-8000series |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο-H112, T3-T8 |
| Πάχος: | 0.5mm6.5mm |
0.5mm 6.0mm 8011 κενά κύκλων αργιλίου H12 H14
| Όνομα προϊόντων: | Δίσκος αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Βαθύ σχέδιο 3003 κενά κύκλων αργιλίου για Cookware
| Όνομα προϊόντων: | πιάτο κύκλων αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |

