Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ 3003 embossed aluminum plate ] αγώνας 387 προϊόντα.
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο στόκος πιάτο 5005 ελεγκτών αργιλίου φύλλων πιάτων αργιλίου πιάτο διαμαντιών αργιλίου H34
| Λέξη κλειδί: | Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο στόκος πιάτο αργιλίου, πιάτο ελεγκτών αργιλίου, πιάτο διαμαντιών αργιλίου 50 |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Μέγεθος σχεδίων: | Προσαρμοσμένος |
3003 Πίνακας επιπέδου ελέγχου από αλουμίνιο 5754 Πίνακας επιπέδου επιπέδου επιπέδου επιπέδου επιπέδου επιπέδου επιπέδου επιπέδου επιπέδου επιπέδου επιπέδου επιπέδου επιπέδου επιπέδου επιπέδου επιπέδου επιπέδου επιπέδου επιπέδου επιπέδου επιπέδου επιπέδου επιπέδου επιπέδου επιπέδου επιπέδου επιπέδου επιπέδου επιπέδου επιπέδου επιπέδου
| Λέξη-κλειδί: | 3003 αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου, 3003 αποτυπωμένο πιάτο, φύλλο αργιλίου για τα αντιολισθ |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
| Ιδιοσυγκρασία: | O-H112 |
Ανάγλυφη πλάκα αλουμινίου Diamond 5754 5052 Πλάκα αλουμινίου με σχέδιο 1050 3003 Ανάγλυφο πηνίο αλουμινίου
| Λέξη-κλειδί: | ανάγλυφη πλάκα αλουμινίου με διαμάντια, καρό πλάκα αλουμινίου |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1000-8000 σειρά |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο - H112 |
Πιάτο 3mm ελεγκτών αλουμινίου φύλλων πιάτων διαμαντιών αργιλίου chequer αλουμινίου 8x4 πιάτο
| Όνομα προϊόντων: | Φύλλα πιάτων διαμαντιών αργιλίου, πιάτο 3mm, chequer αλουμινίου 8x4 πιάτο ελεγκτών αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Αποτυπωμένη σε ανάγλυφο τιμή 1060 H24 3003 φύλλων αργιλίου ελεγμένο πιάτο αργιλίου αποτύπωσης σε ανάγλυφο 5052
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Πάχος: | 0.5mm10mm |
| Μήκος: | σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
πιάτο αργιλίου 1050 1060 1100 3003 5083 6061 για Cookwares και τα φω'τα
| Λέξη κλειδί: | πιάτο αργιλίου 1050 1060 1100 3003, πιάτο αργιλίου για Cookwares και φω'τα, φύλλο αργιλίου 5083 6061 |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Πρότυπα: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
1100 1060 3003 3105 το παχύ αργίλιο 1.2mm 2mm 3mm καλύπτει τα φύλλα για τα σημάδια κυκλοφορίας
| Λέξη κλειδί: | φύλλο 3003 αργιλίου φύλλο αργιλίου h14,3105, πιάτο αργιλίου 16mm παχύ |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Φύλλο 5mm πιάτο 3003 πιάτων αργιλίου φύλλων αργιλίου 12mm φύλλο αργιλίου
| λέξη κλειδί: | φύλλο 3003,12mm αργιλίου πιάτο αργιλίου, πιάτο 5mm φύλλων αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
5052 H32 1060 H24 Al Εμφασμένο αλουμίνιο 3003 H14 Αλουμίνιο πλακέτα τετράγωνα
| Αξία: | 1100 3003 5052 5754 |
|---|---|
| Τύπος: | Πλάκα |
| Θερμότητα: | Ο-H112 |
πιάτο 1.2mm φύλλων αργιλίου 3105 3003 H14 φύλλο αργιλίου 4mm 7mm 16mm παχύ για τα σημάδια κυκλοφορίας
| Λέξη κλειδί: | φύλλο 3003 αργιλίου φύλλο αργιλίου h14,3105, φύλλο αργιλίου για τα σημάδια κυκλοφορίας |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Πρότυπα: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |

