Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ 3003 embossed aluminum plate ] αγώνας 387 προϊόντα.
1000 3000 σειρά υψηλής ποιότητας πλάκα αλουμινίου κατάλληλη για οικιακές συσκευές μπορεί να προσαρμοστεί
| Συσκευές από χάλυβα: | Σειρά 1000,3000 |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο-H112 |
| Διάμετρο: | 20-3000 mm κλπ. |
3003 λουρίδα αργιλίου HO για την ευκίνητη σπείρα 1.0mm σωλήνων λουρίδα διαιρετών αργιλίου
| Κράμα: | 1000series-8000series |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο-H112, T3-T8 |
| Πάχος: | 0,13mm-6,5mm |
Αλουμίνιο 7075 T6 5083 πιάτο 6063 αλουμινίου πιάτο αργιλίου 6061
| λέξη κλειδί: | αλουμίνιο 7075 πιάτο αλουμινίου t6,5083, πιάτο αργιλίου 6061 |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Φύλλο πλάκας ανοδιωμένου αλουμινίου 1060 1100 3003 5083 6061 1000mm
| Πλάτος: | 1000mm1500mm |
|---|---|
| Πιστοποιητικό: | ISO, SGS, BV |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο, H12, H14, H16, H18, H22, H24, H26, H32, H34, H36, H38, T4, T5, T6, T651 |
Φύλλο αλουμινίου 1060 1100 3003 5052 2mm 3mm 4mm Πλάκα αλουμινίου για φύλλο οροφής
| Λέξη -κλειδί: | Πλάκα αλουμινίου |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | O-H112 |
| Πάχος: | 0,15-200mm προσαρμοσμένο |
5.0mm αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο 5052 αργιλίου 3000 φύλλα πιάτων διαμαντιών αργιλίου σειράς
| Όνομα προϊόντων: | το ελεγμένο πιάτο αργιλίου, αργίλιο 5 φραγμών προχωρεί το πιάτο, πιάτο ελεγκτών αλουμινίου 2mm |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου φύλλων T351 T851 πιάτων διαμαντιών αργιλίου 0.25mm 0.35mm στόκος
| Όνομα προϊόντος: | Φύλλο πλάκας διαμαντιού αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Χενάν Κίνα |
| Μάρκα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
1060 1070 PE PVDF επιστρώματος διαμαντιών πορτοκαλιά σπείρα αργιλίου φλούδας αποτυπωμένη σε ανάγλυφο στόκος
| Κράμα/Βαθμός: | 1000series-8000series |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο - H112 |
| Πάχος: | 0.15mm5.0mm |
3mm αποτυπωμένο σε ανάγλυφο ελεγμένο φύλλο αλουμινίου φύλλων 8x4 αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Φύλλα πιάτων διαμαντιών αργιλίου, πιάτο 3mm, chequer αλουμινίου 8x4 πιάτο ελεγκτών αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1000 3000 5000 Σειρά Stucco 0,3-0,8 mm Πορτοκαλί φλούδα Αλουμινίου Εμφασμένο φύλλο πλάκας
| Κράμα: | 1000 σειρές, 3000 σειρές, 5000 σειρές, 6000 σειρές |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | O-H112, O / H14 / H32 / H24 |
| Πάχος: | 0,13mm-6,5mm |

