Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ 3003 embossed aluminum plate ] αγώνας 387 προϊόντα.
φύλλο αργιλίου ανακλαστήρων ρόλων σπειρών φύλλων αργιλίου καθρεφτών 1mm 1.3mm υψηλό αντανακλαστικό γυαλισμένο
| Όνομα προϊόντων: | γυαλισμένο φύλλο καθρεφτών αργιλίου, πιάτο 1mm αργιλίου καθρέφτης, φύλλο αργιλίου ανακλαστήρων για τ |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 σειρές |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο-H112 |
Τα φύλλα πλάκας αλουμινίου 1050 3003 4 x 8 με ανάγλυφο διαμάντι, επικαλυμμένα με αλουμινόχαρτο, χρησιμοποιούνται κυρίως ως αντιολισθητικά και διακοσμητικά υλικά.
| Όνομα προϊόντος: | Φύλλο πλάκας διαμαντιού αλουμινίου |
|---|---|
| Κράμα: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
| Ιδιοσυγκρασία: | O-H112 |
3mm 4mm 1100 3003 5083 6061 Ανθόρισμα γυαλισμένο ανακλαστικό ανάγλυφο αλουμινίου πλάκα πεδίου πεδίου
| Ονομασία: | Γυαλισμένος καθρέφτης |
|---|---|
| Συσκευές από χάλυβα: | 1100/1050/1060/3003/3004/3005/5005/6061 κλπ. |
| Θερμότητα: | Ο H12 H14 H16 H18 H19 H24 H32 T6, κλπ. |
Κατασκευή Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου 4mm 6mm 1060 3003 5083 6061 Πλάκα αλουμινίου
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Πάχος: | 0.2mm20mm |
| Μήκος: | 1-12m ή προσαρμοσμένο |
Στρογγυλή πλάκα αλουμινίου 3003 DC Αλουμινίου κύκλος για την κατασκευή σκευών μαγειρικής
| Συσκευές από χάλυβα: | 3003 |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο-H112 |
| Διάμετρος: | 801000mm |
Αλουμινίου Διαμαντένιο Σχήμα Φασόλι Τετράγωνα 3003 5052 Πλάκα Αλουμινίου
| Όνομα προϊόντος: | Διαμαντένιο καρό πιάτο αλουμινίου |
|---|---|
| Κράμα: | 1050 1060 1100 1070 3003 5052 |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο H18 H22 H24 H26 |
κράμα αργιλίου φύλλων στεγών πάχους 1mm 0.5mm 1050 1100 3003 3105 φύλλα αργιλίου για τη στέγη
| λέξη κλειδί: | αλουμίνιο φύλλων στεγών, φύλλο αργιλίου 3105, αργίλιο 3003 κράμα |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Πρότυπα: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
σπείρα 1050 υδρορροών αργιλίου 0.7mm 1060 1070 1100 σπείρα αργιλίου 3003 διοχετεύσεων
| Κλειστή λέξη: | Αλουμινίου κυλίνδρου, κυλίνδρου 3003, φύλλο αλουμινίου 0,7mm |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Ετικέτα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
1100 H22 Φύλλο αλουμινίου με σχέδιο 1600mm Πηνίο/Ρολό αλουμινίου με σχέδιο
| Όνομα προϊόντος: | Καρό πλάκα αλουμινίου, φύλλο πλάκα ελεγκτή αλουμινίου, δάπεδο πλάκας διαμαντιού αλουμινίου |
|---|---|
| Μάρκα: | Επαρχία Henan, Κίνα |
| Κράμα/Βαθμός: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
Διαμαντένιο αλουμινένιο τετράγωνο πλάκα 1050 1100 3003 5052 Εκτυπωμένο φύλλο αλουμινίου
| Συσκευές από χάλυβα: | Αλουμινένιο φύλλο σειράς 1000, σειράς 3000, σειράς 5000, σειράς 6000 |
|---|---|
| Θερμότητα: | O-H112, κλπ. |
| Δάχος: | 0.2mm, 1.5mm, 2mm, 3mm, 5mm, προσαρμοσμένο |

