Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ 3003 embossed aluminum plate ] αγώνας 387 προϊόντα.
6061 Τ6 Πλάκα αλουμινίου για θαλάσσιες εφαρμογές Μέγεθος 0.2-500mm
| Συσκευές από χάλυβα: | 1100 3003 5052 5053 6061 |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο-H112, T3-T8, T351-T851 |
| Διάμετρο: | 1002600mm |
Ηλεκτροσίδηρο-αποστάτευση φλόγας Ασημένιο / Χρυσό Επεξεργασμένο Αλουμινένιο Φόλιο Σειρά 1000 3000 8000
| Σειρά κράματος: | 1000, 3000, 5000, 8000 |
|---|---|
| Θερμότητα: | H22, H24, H26 |
| Δάχος: | 0,006-0,2 χλστ |
Αλουμίνιο φύλλο ASTM 6063 T6 Πλάκα αλουμινίου θαλάσσιας ποιότητας για χρήση σε σκάφη
| Σειρά: | Σειρά 6000 |
|---|---|
| Θερμότητα: | Τ4, Τ6, Τ651, κλπ. |
| Δάχος: | 0.156.0mm |
1 4 ίντσες πάχος Πλάκα αλουμινίου 1/8 ίντσες 10mm 6mm 3mm 1mm πάχος 4 * 8 FT
| Σύνθετα αλουμινίου: | 1000 σειρές, 3000 σειρές, 5000 σειρές, 6000 σειρές |
|---|---|
| Δάχος: | 0.1mm-2600mm |
| Διάμετρο: | 1000 mm, 1200 mm, 1250 mm, 1500 mm, 2000 mm ή οποιαδήποτε κοπή σε μέγεθος |
2mm 1060 ζωηρόχρωμα αποτυπωμένα σε ανάγλυφο φύλλα αργιλίου 10mm πλάτος
| Όνομα προϊόντων: | Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Η πλάκα αλουμινίου 8011 χρησιμοποιείται για την παραγωγή καπακιών μπουκαλιών 0,21 mm
| Δάχος: | 0.21mm |
|---|---|
| Διάμετρο: | 20-3000 mm, κλπ. |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Μετρητή, λαμπερή, γυαλισμένη, γραμμή μαλλιών, βούρτσα, καρό, ανάγλυφη, χαρακτική, κλπ. |
το αργίλιο 3003 3105 H14 καλύπτει το μέταλλο φύλλων 1.2mm 4mm 7mm 12mm παχύ 4x10
| Λέξη κλειδί: | 4x10 μέταλλο φύλλων αργιλίου, φύλλο αργιλίου 7mm παχύ, φύλλο 12mm αργιλίου πυκνά |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Πρότυπα: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
4x10 μέταλλο φύλλων αργιλίου 2mm πάχος 3003 4mm 5052 πιάτο κραμάτων αργιλίου H112 5083 A6061 T6
| Λέξη κλειδί: | φύλλο 3003 αργιλίου φύλλο αργιλίου h14,3105, πιάτο αργιλίου 16mm παχύ |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
8x4 Chequer αλουμινίου φύλλων το αλουμίνιο πιάτων προχωρεί το πιάτο 2mm μαύρο πιάτο ελεγκτών αλουμινίου
| Μάρκα: | YONGSHENG |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 8011, 8006, 8079, 3003, 3004, 3005, 1235, 8021, 1100, 1145, 1050, 1060, 3102, 5052, 5A02 |
| Ιδιοσυγκρασία: | O - H112, T3 - T8, T351 - T851 |
H112 Αλουμινένιο διαμαντένιο φύλλο τετραγωνισμένη πλάκα 1060 3003 5754
| Ονομασία του προϊόντος: | Αλουμινένιο διαμαντένιο φύλλο,αλουμινένιο φύλλο ελέγχου,βουρτσισμένο φύλλο αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Χενάν Κίνα |
| Ετικέτα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |

