Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ 1060 aluminum alloy price ] αγώνας 575 προϊόντα.
Τυπωμένο φύλλο μετάλλου, επικαλυμμένο με αλουμίνιο 3003 3104 3105 H16 4 x 8 κυλίνδρους
| Συσκευές από χάλυβα: | 1000 σειρές, 3000 σειρές, 5000 σειρές, 6000 σειρές |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο-H112 |
| Δάχος: | 0.2-6.5mm |
5 \ φύλλο αλουμινίου 1600mm οικιακών βιομηχανικό ταινιών 6 σειράς αργιλίου ρόλων φύλλων αλουμινίου
| Όνομα: | Φύλλο αλουμινίου αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Αλουμινόχαρτο βαρέως διαμετρήματος, Αλουμινόχαρτο μεσαίου διαμετρήματος, Αλουμινόχαρτο ελαφρού μετρη |
| Πάχος: | 0,006 χιλ. ~ 0,2 χιλ. (σύμφωνα με τις απαιτήσεις πελατών) |
0.5 mm Αλουμινίου ταινία Αλουμινίου ταινία περιτυλίγματα για τη συσκευασία βιομηχανικών κτιρίων
| Συσκευές από χάλυβα: | 1060 1070 1100 3003 3005 5052 6061 κλπ. |
|---|---|
| Θερμότητα: | O-H112, κλπ. |
| Διάμετρο: | 32600mm |
8011 H24 10μc πάχος φύλλο αλουμινίου σε αποθεματικό φύλλο Jumbo Roll για συσκευασία
| Κράμα: | 8011111 |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | H24 |
| Πάχος: | 0,01 mm |
Μεγάλο ψητήρι BBQ για μαγείρεμα
| Ονομασία προϊόντος: | Φωτό από αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 450x300x26 χιλιοστά |
| Βάρος: | γραμμάριο 56 |
Επικάλυπτο αλουμινένιο περιτύλιγμα Αλουμινένιο φύλλο κυλίνδρου Φαρμακείο PE PVDF Χρωματιστή επικαλυπτόμενη αλουμινένιο περιτύλιγμα Για ACP
| Ονομασία προϊόντος: | Χρωματιστή κυλίνδρια αλουμινίου |
|---|---|
| Συσκευές από χάλυβα: | 1000 3000 5000 6000 σειρές |
| Θερμότητα: | O-H112, κλπ. |
8011 Αλουμινένιο φύλλο κυλίνδρου 25mic 35mic Shisha και τρίχωμα φύλλο σε ανάγλυφη διαίρεση
| Πρωτοϋλικά: | φύλλο αλουμινίου αργιλίου 8011 |
|---|---|
| Διάμετρο: | 10-1300 mm |
| Διάρκεια: | Οποιαδήποτε |
Ρόλος λουρίδων αργιλίου Yongsheng 1XXX 1050 0.5mm H24
| Ονομασία προϊόντος: | Σπείρα λουρίδων αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| ΕΜΑΡΚΑ: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
4 X 8 Αλουμινίου πλακέτα χαρτοπλακέτα 0,5 mm 1,0 mm 1 μπάρα Αλουμινίου χαρτοπλακέτα
| Όνομα προϊόντος: | Καρό φύλλο αλουμινίου |
|---|---|
| Κράμα: | 1060 1070 1100 3003 3005 5052 6061 κλπ. |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο-H112, T4, T8, T651 |
Αλουμινίου Morrir Αντανακλαστικό φύλλο ρολό τελικό γυαλισμένα φύλλα
| Δάχος: | 0.110mm |
|---|---|
| πλάτος: | 101500mm |
| Διάρκεια: | 1m-12m ή προσαρμοσμένο |

