Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ 1060 aluminum alloy price ] αγώνας 575 προϊόντα.
SGS που ενώνει στενά το χρώμα έντυσε χρωματισμένο UV ανθεκτικό σπειρών αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
5A02 τεράστιος ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου για την ιδιοσυγκρασία τροφίμων 560Mpa H112
| Λέξη κλειδί: | Φύλλο αλουμινίου αργιλίου για τα τρόφιμα, έγγραφο φύλλων αλουμινίου αργιλίου, τεράστιος ρόλος φύλλων |
|---|---|
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
| Πάχος: | 0,006 ~ 0.2mm |
Τεράστιος κύλινδρος φύλλων αλουμινίου αργιλίου 1235 3003 5052 8006 8011 ρόλων αργιλίου φύλλων αλουμινίου
| Λέξη κλειδί: | φύλλο αλουμινίου αργιλίου 8011, ρόλοι αργιλίου φύλλων αλουμινίου, κύλινδρος φύλλων αλουμινίου αργιλί |
|---|---|
| Στοιχείο: | Φύλλο αλουμινίου αλουμινίου τομέα εστιάσεως προμηθευτών, ασημένιο έγγραφο φύλλων αλουμινίου αλουμινί |
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
βιομηχανικό χονδρικό εμπόριο 0.2mm ρόλων φύλλων αλουμινίου αργιλίου 3004 5052 8006
| Λέξη κλειδί: | 3004 φύλλο αλουμινίου αλουμινίου, βιομηχανικός ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου, φύλλο αλουμινίου αρ |
|---|---|
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
| Πάχος: | 0,006 ~ 0.2mm |
6061 πιάτο διαμαντιών αργιλίου πιάτο βήματος αργιλίου 0,13 - 6.5mm παχύ
| λέξη κλειδί: | 6061 Καρό πλάκα αλουμινίου, πλάκα πέλματος αλουμινίου, πλάκα διαμαντιού αλουμινίου 0,13-6,5 mm |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
| Κράμα/Βαθμός: | 1000series-8000series |
Το ξύλινο χρώμα ρόλων σπειρών αργιλίου σιταριού τιμών εργοστασίων έντυσε την ελασματοποιημένη εν ψυχρώ σπείρα
| λέξη κλειδί: | Ξύλινη ντυμένη σιτάρι σπείρα αργιλίου, ελασματοποιημένη εν ψυχρώ σπείρα αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Κράμα/Βαθμός: | Σειρά 1000-7000 |
Ξύλινη ντυμένη χρώμα σπείρα 1050 3003 3004 αργιλίου 3105
| λέξη κλειδί: | Ξύλινη ντυμένη σιτάρι σπείρα αργιλίου, ελασματοποιημένη εν ψυχρώ σπείρα αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Κράμα/Βαθμός: | Σειρά 1000-7000 |
ελεγμένο πιάτο 1050 αργιλίου 3Bar 5Bar αποτυπωμένο σε ανάγλυφο αργίλιο φύλλο μη ολίσθησης
| ΛΕΞΗ ΚΛΕΙΔΊ: | Ελεγμένο πιάτο αργιλίου 1050, αποτυπωμένο σε ανάγλυφο αργίλιο φύλλο 1050 |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
| Εφαρμογή: | Κατασκευή, δάπεδο, ψυγείο, γραφείο κρασιού, γραφείο κουζινών κ.λπ. |
Ρόλος 3003 φύλλων αλουμινίου αργιλίου οικοδόμησης μετάλλων μεγάλος ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου H46
| ΛΕΞΗ ΚΛΕΙΔΊ: | 3003 ρόλος φύλλων αλουμινίου αλουμινίου, αργίλιο Foll, ρόλος H46 φύλλων αλουμινίου αργιλίου οικοδόμη |
|---|---|
| Τύπος: | Αλουμινόχαρτο βαρέως διαμετρήματος, Αλουμινόχαρτο μεσαίου διαμετρήματος, Αλουμινόχαρτο ελαφρού μετρη |
| Πλάτος: | 10mm ~ 1500mm |

