Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ 1060 aluminum alloy price ] αγώνας 575 προϊόντα.
Επίπλων ανοικτό μπλε 1000mm σπείρα αργιλίου πλάτους χρωματισμένη T8
| Όνομα προϊόντων: | Χρωματισμένη σπείρα αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
3003 3105 ντυμένο χρώμα PE PVDF σπειρών αργιλίου που χρωματίζεται
| όνομα προϊόντων: | Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
H112 ντυμένο φύλλο αργιλίου Pvdf pe χρώμα για την παραγωγή του υλικού κατασκευής σκεπής
| όνομα προϊόντων: | Χρωματισμένη σπείρα αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
PE PVDF που χρωματίζει το αντι αλκάλιο φύλλων αργιλίου χρώματος 6.0mm
| όνομα προϊόντων: | Σπείρα/φύλλο αργιλίου χρώματος (επίστρωμα) |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000Series, 3000Series, 5000Series, 6000Series |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο-H112, T3-T8, T351-T851 |
Χρώμα συνήθειας που αποτυπώνει χρωματισμένη σπείρα αργιλίου PVDF σε ανάγλυφο την επίστρωμα
| όνομα προϊόντων: | χρωματισμένα σπείρα/φύλλο αργιλίου |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000Series, 3000Series, 5000Series, 6000Series |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο-H112, T3-T8, T351-T851 |
Χονδρικό 8 - 50 Mic φύλλο αλουμινίου αργιλίου 8011 ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου για το δίσκο
| λέξη κλειδί: | 8011 ρόλος φύλλων αλουμινίου αλουμινίου, αργίλιο Foll για το δίσκο αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Αλουμινόχαρτο βαρέως διαμετρήματος, Αλουμινόχαρτο μεσαίου διαμετρήματος, Αλουμινόχαρτο ελαφρού μετρη |
| Πάχος: | 0,006 ~ 0.2mm |
Διάμετρος κύκλος αργιλίου 50 240mm πάχος 1050 2 6mm κατασκευαστής 3003 5052 από την Κίνα
| Όνομα: | Κύκλος αργιλίου |
|---|---|
| Διαδικασία Υλικού: | Καυτός - κυλημένος (συνεχές ρεύμα)/cold-rolled (CC) |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ντυμένος, μύλος που τελειώνουν |
Επικεφαλής του οχήματος
| Συσκευές από χάλυβα: | 1235, 3003, 5052, 8011, 8021, κλπ. |
|---|---|
| Δάχος: | 0,006-0,2 χλστ |
| Διάμετρο: | 101500mm |
1 2 Μέγεθος Foil 4 Extra Deep Steam Table Pan Αλουμινίου Steam Table Roaster Pan
| Ονομασία: | Κουζίνα με μέγεθος μισό, υπερβατικά βαθιά |
|---|---|
| Μέγεθος από την κορυφή: | 123⁄4 "x 103⁄8" |
| Πάνω σε μέγεθος: | 113⁄4 ίντσες x 91⁄2 ίντσες. |
6 ιντσών στρογγυλή μίνι πίτα 12 ουγκιών αλουμινίου φύλλο
| Υλικό: | Αλουμινένιο φύλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασημένιο |
| Σχήμα: | Γύρω |

