Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ 1060 aluminum alloy price ] αγώνας 575 προϊόντα.
Πιάτο 1060 αργιλίου υλικού κατασκευής σκεπής τιμή αλουμινίου σπειρών αργιλίου 3mm ανά κλ
| Όνομα προϊόντων: | Σπείρα φύλλων αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
0,1 - 3,0mm Αλουμινένιο Πηνίο Ανοδίωσης 1060 1100 3003 8011
| Πάχος: | 0.13.0mm |
|---|---|
| Πλάτος: | σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
| Μήκος: | Προσαρμοσμένος |
πιάτο 4x8 8/1 φύλλο 2200mm διαμαντιών αργιλίου 1100 3105 5052
| Λέξη κλειδί: | φύλλο 1100,3105 αργιλίου φύλλο αργιλίου, πιάτο αργιλίου 5052 |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | ΚΙΝΑ |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου YongSheng, ΕΠΕ. |
Χρωματισμένη φύλλων αργιλίου A5052 H32 προ σπείρα αργιλίου για τους οργανισμούς γιοτ καναλιών
| Όνομα προϊόντων: | σπείρα αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Πρότυπα: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
πιάτο 5mm αργιλίου 12mm σπείρα φύλλων αργιλίου 0.1mm 0.2mm 0.3mm 0.7mm
| λέξη κλειδί: | πιάτο αργιλίου 12mm, φύλλο αργιλίου 5mm, σπείρα φύλλων αργιλίου 0.1mm 0.2mm 0.3mm 0.7mm |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Πρότυπα: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
προμηθευτής χονδρικό 4x8 μετάλλων φύλλων αργιλίου 3003 3105 5052
| λέξη κλειδί: | φύλλο 3003,3105 αργιλίου φύλλο αργιλίου, χονδρικό φύλλο αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
μέταλλο φύλλων αργιλίου 1050 1060 1070 0.5mm τιμή πιάτων 2mm
| Κλειστή λέξη: | φύλλο αλουμινίου 1050,1100 φύλλο αλουμινίου,1100 σπείρα αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Ετικέτα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Αλουμινένιο λωρίδιο περιτύλιγμα φύλλο ένωσης βαθμού ρολό 1.5mm 2.5mm Μέσα 76mm διάμετρος
| Διάμετρο: | σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
|---|---|
| Εφαρμογή: | κατασκευή, διακόσμηση, μεταφορά κλπ. |
| Δάχος: | 00,1-6,0 mm |
Κίνα Κατασκευή Καλής Ποιότητας Δυνατότητα 0.1mm έως 3.0mm Αλουμινίου Coil Roll Strip Σχεδιασμένο για ανθεκτική
| Όνομα προϊόντος: | Πηνίο/Ρολό αλουμινίου |
|---|---|
| Κράμα: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3102, 3003, 3004, 3005, 5052, 5A02, 5754 |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο~H112 |
Σύνθετο 1050 h24 3003 1100 Αλουμίνιο 4ft x 8ft Πλάκα Μεταλλικό Αλουμίνιο φύλλα
| Συσκευές από χάλυβα: | 1050 1060 1100 3003 5052 κλπ. |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο-H112, T3-T8, T351-T851 |
| Διάμετρο: | 1002600mm |

