Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ 1060 aluminum alloy price ] αγώνας 575 προϊόντα.
Αντίσταση διάβρωσης σπείρα φύλλων αλουμινίου αργιλίου 11 μικρού για την κουζίνα
| Λέξη κλειδί: | φύλλο αλουμινίου αργιλίου 7 μικρού, φύλλο αλουμινίου αργιλίου εγγράφου φύλλων αλουμινίου, ρόλος φύλλ |
|---|---|
| Κράμα: | 1050, 1060, 1070, 1100, 1235, 1145, 3003, 3004, 5052, 5A02, 8006, 8011, 8021, 8079 |
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
μέταλλο 1050 1070 3105 5052 Ο H12 H15 H16 H18 H24 πιάτων φύλλων αργιλίου 350mm
| λέξη κλειδί: | Πλάκα αλουμινίου H12, φύλλο αλουμινίου H24, φύλλο αλουμινίου 1070 |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1000series-8000series |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο - Η112, Τ3 - Τ8, Τ351 - Τ851 |
σπείρα αλουμίνιο λουρίδων αργιλίου μετάβασης 10mm 8000 σειρές
| Όνομα προϊόντων: | Σπείρα λουρίδων αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Ο σαφής μύλος τελειώνει το δίσκο κενό Dia 50mm 1600mm αργιλίου 3003 για τα δοχεία
| Όνομα προϊόντων: | Δίσκος αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Κατασκευαστής κύκλων αργιλίου 1050 για Cookwares και τα φω'τα
| λέξη κλειδί: | 1050 κύκλος αργιλίου, 1050 προμηθευτές κύκλων αργιλίου, κατασκευαστής κύκλων αργιλίου 1050 |
|---|---|
| Διαδικασία Υλικού: | Καυτός - κυλημένος (συνεχές ρεύμα)/cold-rolled (CC) |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ντυμένος, μύλος που τελειώνουν |
Σειρά 1000 4,0 mm H22 1060 λεπτές μεταλλικές λωρίδες Πλάκα αλουμινίου
| Όνομα: | Άλλα είδη |
|---|---|
| Μάρκα: | Yongsheng Aluminum Industry Co., Ltd. |
| Συσκευές από χάλυβα: | 1000series-8000series |
Καυτός - κυλημένος δίσκος 1070 κύκλων αργιλίου 3004 3105 6061 για την παραγωγή Cookwares
| λέξη κλειδί: | κύκλος αργιλίου, δίσκος αργιλίου, καυτός - κυλημένος κύκλος αργιλίου |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
| Κράμα/Βαθμός: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
5052 ρόλος 0.6mm φύλλων αλουμινίου αργιλίου Jumbo φύλλων αλουμινίου αλουμινίου 0.8mm
| Κλειστή λέξη: | 5052 τεράστιος ρόλος φύλλων αλουμινίου αλουμινίου, 5052 αργίλιο Foll, φύλλο αλουμινίου αργιλίου 0.6m |
|---|---|
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
| Δάχος: | 0,006 χιλ. ~ 0,2 χιλ. (σύμφωνα με τις απαιτήσεις πελατών) |
Βιομηχανικοί ρόλοι φύλλων αλουμινίου αργιλίου για την οικογένεια/ιατρικά 0,006 - 0.2mm H112
| Όνομα: | Ρόλοι φύλλων αλουμινίου αργιλίου |
|---|---|
| Τύπος: | Αλουμινόχαρτο βαρέως διαμετρήματος, Αλουμινόχαρτο μεσαίου διαμετρήματος, Αλουμινόχαρτο ελαφρού μετρη |
| Πλάτος: | 10mm ~ 1500mm |
Αλουμινίου κύκλος 1000 σειράς κράμα αλουμινίου δίσκος για λαμπτήρες και φανάρια
| Συσκευές από χάλυβα: | 1050 1060 1070 1100 |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο-H112 |
| Thickness: | 0.13-6.5mm |

