Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ 1060 aluminum alloy price ] αγώνας 575 προϊόντα.
το αργίλιο 3003 3105 H14 καλύπτει το μέταλλο φύλλων 1.2mm 4mm 7mm 12mm παχύ 4x10
| Λέξη κλειδί: | 4x10 μέταλλο φύλλων αργιλίου, φύλλο αργιλίου 7mm παχύ, φύλλο 12mm αργιλίου πυκνά |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Πρότυπα: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
5754 5 φραγμός 5mm ελεγχμένο αργίλιο πιάτο πιάτων σχεδίων αργιλίου ελεγχμένο φύλλο
| Λέξη κλειδί: | Ελεγχμένο αργίλιο πιάτο, ελεγχμένα αργίλιο πιάτα σχεδίων, 5754 5 φραγμός 5mm φύλλο αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Μέγεθος σχεδίων: | Προσαρμοσμένος |
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο στόκος πιάτο 5005 ελεγκτών αργιλίου φύλλων πιάτων αργιλίου πιάτο διαμαντιών αργιλίου H34
| Λέξη κλειδί: | Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο στόκος πιάτο αργιλίου, πιάτο ελεγκτών αργιλίου, πιάτο διαμαντιών αργιλίου 50 |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Μέγεθος σχεδίων: | Προσαρμοσμένος |
PE PVDF άσπρο αργιλίου φύλλο σπειρών αργιλίου υδρορροών προβερνικωμένο σπείρα ντυμένο χρώμα
| Λέξη κλειδί: | το χρώμα έντυσε τη σπείρα αργιλίου, άσπρη σπείρα υδρορροών αργιλίου, προβερνικωμένη σπείρα αργιλίου |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1000 Series, 3000 Series, 5000 Series, 6000 Series |
| Ιδιοσυγκρασία: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
25mm 30mm στρογγυλός δίσκων 1050ho A3003 αργιλίου κύκλος αργιλίου φύλλων παν για το παν μη ραβδί
| Όνομα προϊόντων: | κύκλος αργιλίου για το παν μη ραβδί, κύκλος αργιλίου 3003, αργίλιο κύκλων αργιλίου 1050ho |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 σειρές |
| Πάχος: | 0,3mm-6,0mm |
5A02 τεράστιος ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου για την ιδιοσυγκρασία τροφίμων 560Mpa H112
| Λέξη κλειδί: | Φύλλο αλουμινίου αργιλίου για τα τρόφιμα, έγγραφο φύλλων αλουμινίου αργιλίου, τεράστιος ρόλος φύλλων |
|---|---|
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
| Πάχος: | 0,006 ~ 0.2mm |
0.2mm ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου 1100 3003 για τη συσκευασία τροφίμων
| Λέξη κλειδί: | 0.006 - φύλλο αλουμινίου αλουμινίου 0.2mm, φύλλο αλουμινίου αλουμινίου στους ρόλους, φύλλο αλουμινίο |
|---|---|
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
| Πάχος: | 0,006 ~ 0.2mm |
Τεράστιος κύλινδρος φύλλων αλουμινίου αργιλίου 1235 3003 5052 8006 8011 ρόλων αργιλίου φύλλων αλουμινίου
| Λέξη κλειδί: | φύλλο αλουμινίου αργιλίου 8011, ρόλοι αργιλίου φύλλων αλουμινίου, κύλινδρος φύλλων αλουμινίου αργιλί |
|---|---|
| Στοιχείο: | Φύλλο αλουμινίου αλουμινίου τομέα εστιάσεως προμηθευτών, ασημένιο έγγραφο φύλλων αλουμινίου αλουμινί |
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
Αργίλιο-1060-H18 ο κύκλος δίσκων αργιλίου κύκλων καλύπτει τον κύκλο αργιλίου 1100 1050 3003 για παν Cookware
| Λέξη κλειδί: | Κύκλος αργιλίου για το τηγάνι, κύκλος αργιλίου για Cookware, κύκλος αργίλιο-1060-H18 |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061,8011 |
| Σκληρότητα: | Ο, H12, H14, H16, H18 |
λεπτή σπείρα H112 λουρίδων αλουμινίου 1060 3003 5052 6061 για το κτήριο βιομηχανίας
| Κράμα: | 1000series-8000series |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο-H112, T3-T8 |
| Πάχος: | 0.13mm6.5mm |

