Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ 1060 aluminum alloy price ] αγώνας 575 προϊόντα.
Πιάτο 12mm 15mm αλουμινίου ιδιοσυγκρασίας κραμάτων T351 για το ανώτατο όριο
| Λέξη κλειδί: | τιμή του πιάτου αργιλίου, πιάτο αργιλίου 16mm παχύ, πιάτο αλουμινίου 25mm |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
ρόλος 0.2mm φύλλων αλουμινίου αργιλίου βαθμού τροφίμων 8006 8011 για τη συσκευασία ιατρικής
| Κλειστή λέξη: | 8011 φύλλο αλουμινίου, φύλλο αλουμινίου τροφίμων, ρόλο φύλλου αλουμινίου για συσκευασία |
|---|---|
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
| Δάχος: | 0,006 ~ 0.2mm |
Αλουμινένιο κύκλο 1,5 mm 1060 Αλουμινένιο δίσκο
| Συσκευές από χάλυβα: | 1060 |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο-H112 |
| Διάμετρος: | 801000mm |
6.0mm ντυμένο αργίλιο επιστρώματος Pvd σπειρών αργιλίου 5251 H26 χρώμα
| Όνομα προϊόντων: | Χρωματισμένη σπείρα αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Τιμή 6061 φύλλο 5mm φύλλων αλουμινίου αργιλίου T6 πιάτο αλουμινίου
| Κλειστή λέξη: | Αλλουμινίου Φύλλα τιμή,6061 T6 Αλλουμινίου Φύλλα,5mm Αλλουμινίου Πλάκα |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Ετικέτα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Προμηθευτής 3003 φύλλων αργιλίου 5083 ρόλοι φύλλων πιάτων αλουμινίου H111
| λέξη κλειδί: | προμηθευτής φύλλων αργιλίου, πιάτο 5083 h111, φύλλο αλουμινίου πιάτων αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Πρότυπα: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
Παχύ πιάτο 5052 αργιλίου πιάτο 5083 6061 φύλλων αργιλίου για τη βάρκα
| Κλειστή λέξη: | Πλάκα πάχους αλουμινίου,6061 Πλάκα φύλλων αλουμινίου,5052 5083 Πλάκα φύλλων αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Προδιαγραφές: | ISO, RoHS |
Αργίλιο 1mm κράμα 1050 φύλλων στεγών πάχους 0.5mm 1100 3003 3105 φύλλα αργιλίου
| λέξη κλειδί: | φύλλο αργιλίου 3105, αλουμίνιο φύλλων στεγών, αργίλιο 1050 κράμα 1100 3003 |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Πρότυπα: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
12mm 20mm παχύ αλουμινίου πιάτων φύλλο αργιλίου πιάτων 6061-T6 αργιλίου παχύ
| λέξη κλειδί: | 6061-t6 φύλλο αργιλίου, παχύ πιάτο αργιλίου, πιάτο 20mm αλουμινίου πυκνά |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Πρότυπα: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
Θαλάσσιο πιάτο 5754 αλουμινίου 5052 φύλλο αργιλίου H32 4mm για τα ρυμουλκά
| λέξη κλειδί: | θαλάσσια πιάτα αλουμινίου, φύλλο αργιλίου για τα ρυμουλκά, φύλλο αργιλίου 5052 h32 |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Πρότυπα: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |

