Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ 1060 aluminum alloy price ] αγώνας 575 προϊόντα.
Εργοστάσιο 8011 της Κίνας φύλλο αλουμινίου βαθμού τροφίμων τιμών ρόλων Foill αργιλίου
| λέξη κλειδί: | 8011 ρόλος φύλλων αλουμινίου αλουμινίου, φύλλο αλουμινίου αργιλίου βαθμού τροφίμων, τιμή Foll αργιλί |
|---|---|
| Τύπος: | Αλουμινόχαρτο βαρέως διαμετρήματος, Αλουμινόχαρτο μεσαίου διαμετρήματος, Αλουμινόχαρτο ελαφρού μετρη |
| Πάχος: | 0,006 ~ 0.2mm |
Πρωτοϋλικό Αλουμίνιο κύκλος 1100 για μη κολλητή κατσαρόλα
| Συσκευές από χάλυβα: | 1100 |
|---|---|
| Θερμότητα: | O-H112, κλπ. |
| Δάχος: | 0.13-6.5mm |
8079 τεράστια συσκευασία τροφίμων φύλλων αλουμινίου αργιλίου 8006 εγγράφου 11 μικρό τεράστιος ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου 35 μικρού
| Κλειστή λέξη: | Χάρτινη πλάκα αλουμινίου, 35 μικρών πλάκα αλουμινίου, πλάκα αλουμινίου 1235 Jumbo Roll Food Packagin |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 σειρές |
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
Διάμετρος 80 έως 1500 mm Αλουμινίου κύκλος Mill Τελεία Προσαρμοσμένο αλουμινίου κύκλος δίσκος για βιομηχανική εφαρμογή και κατασκευή
| Εφαρμογή: | Μαγειρικά σκεύη, Ανταλλακτικά Αυτοκινήτων, Ηλεκτρονικά, Συσκευασίες |
|---|---|
| Θύρα φόρτωσης: | Λιμάνι Qingdao, λιμάνι Tianjin, λιμάνι της Σαγκάης. |
| Αντοχή εφελκυσμού: | 95-135MPA |
1050 1060 1100 3003 ρόλος σπειρών αργιλίου 5052 κραμάτων
| λέξη κλειδί: | σπείρα αργιλίου 1050 1060 1100, σπείρα αργιλίου 3003, σπείρα αργιλίου 5052 |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000-8000 σειρά |
| Πάχος: | 0.13mm6.5mm |
1060 1100 σειρές ρόλων 1xxx 3xxx 5xxx 6xxx σπειρών αργιλίου H24 για αυτοκίνητο
| Όνομα προϊόντων: | σπείρα αργιλίου |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000-8000 σειρά |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Σπείρα 1050 αργιλίου ρόλος φύλλων αργιλίου 1060 1100 3003 3105 5052 6061
| Λέξη κλειδί: | 1050 1060 1100 Πηνίο αλουμινίου,3003 3105 Πηνίο αλουμινίου,5052 6061 Ρολό φύλλου αλουμινίου |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | Σειρά 1000—8000 |
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1050 1060 1070 1100 3003 5052 H28 H14 προβερνίκωσαν τη χρωματισμένη ντυμένη λουρίδα σπειρών φύλλων αργιλίου για το υλικό κατασκευής σκεπής
| λέξη κλειδί: | Σπείρα φύλλων αργιλίου για το υλικό κατασκευής σκεπής, προβερνικωμένη χρωματισμένη ντυμένη λουρίδα σ |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000-8000 σειρά |
| Πάχος: | 0.13mm6.5mm |
πιάτο αργιλίου 1050 1060 1100 3003 5083 6061 για Cookwares και τα φω'τα
| Λέξη κλειδί: | πιάτο αργιλίου 1050 1060 1100 3003, πιάτο αργιλίου για Cookwares και φω'τα, φύλλο αργιλίου 5083 6061 |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Πρότυπα: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
1060 1050 1100 προβερνικωμένη PVC ντυμένη χρώμα σπείρα φύλλων αργιλίου χρώματος επιστρώματος για την υδρορροή
| Λέξη κλειδί: | το PVC έντυσε το φύλλο αργιλίου, ντυμένη αργίλιο υδρορροή σπειρών, ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1000 Series, 3000 Series, 5000 Series, 6000 Series |
| Ιδιοσυγκρασία: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |

