Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ 1060 aluminum alloy price ] αγώνας 575 προϊόντα.
Τεράστια τιμή ρόλων φύλλων αλουμινίου αργιλίου ταινιών φύλλων αλουμινίου εμπορευματοκιβωτίων αργιλίου φύλλων αλουμινίου αργιλίου
| Κλειστή λέξη: | Φόρμα από χαρτί αλουμινίου για δοχεία,κατασκευασμένη από χαρτί αλουμινίου,τιμή κυλίνδρου από χαρτί α |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
3004 ρόλος 45 φύλλων αλουμινίου αργιλίου μπαταριών φύλλο αλουμινίου αλουμινίου εκατ. 3004 στους ρόλους
| Λέξη κλειδί: | φύλλο αλουμινίου αργιλίου μπαταριών, φύλλο αλουμινίου αργιλίου 3004, φύλλο αλουμινίου αλουμινίου στο |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 σειρές |
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
12 Mic 8011 Jumbo Roll Αλουμινίου Φόλιου Τροφίμων Τεχνολογίας Τεχνολογίας Τεχνολογίας
| Κράμα: | 8011111 |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο, H12, H14, H18, H24, H22, κλπ. |
| Πάχος: | 12μc |
Φύλλο αλουμινίου αλουμινίου κυλίνδρων φύλλων αλουμινίου αργιλίου φύλλων φύλλων αλουμινίου εγγράφου αργιλίου βαθμού τροφίμων για τη συσκευασία τροφίμων
| Λέξη κλειδί: | κύλινδρος φύλλων αλουμινίου αργιλίου, φύλλο αλουμινίου εγγράφου αργιλίου, φύλλο αλουμινίου αλουμινίο |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 σειρές |
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
Το φύλλο αλουμινίου αργιλίου κυλά το βαθμό τροφίμων κυλίνδρων φύλλων αλουμινίου αργιλίου 1235 3003 5052 8006 8011
| Όνομα: | ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου |
|---|---|
| Στοιχείο: | Φύλλο αλουμινίου αλουμινίου τομέα εστιάσεως προμηθευτών, ασημένιο έγγραφο φύλλων αλουμινίου αλουμινί |
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
1xxx σειρά 3 - 2600mm πλάτος αλουμινίου ταινία περιτύλιγμα για το κανάλι γράμμα
| Συσκευές από χάλυβα: | 1050 1060 1100 3003 5052 5083 6061 |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο-H112, T3-T8, T351-T851 |
| Υπηρεσία επεξεργασίας: | Τυλιγμός, αποσύνδεση, συγκόλληση, τρύπηση, κοπή |
1000 3000 5000 Σειρά Stucco 0,3-0,8 mm Πορτοκαλί φλούδα Αλουμινίου Εμφασμένο φύλλο πλάκας
| Κράμα: | 1000 σειρές, 3000 σειρές, 5000 σειρές, 6000 σειρές |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | O-H112, O / H14 / H32 / H24 |
| Πάχος: | 0,13mm-6,5mm |
5052 ελεγμένο πιάτο 2mm παχύ φύλλο 3mm αργιλίου H36 πιάτων ελεγκτών αργιλίου
| Λέξη-κλειδί: | Πίνακας ελεγχόμενης πλάκας αλουμινίου 3 mm, πάχος ελεγχόμενης πλάκας αλουμινίου 5052 H36 2 mm |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο - H112 |
Εργοστάσιο 8011 της Κίνας φύλλο αλουμινίου βαθμού τροφίμων τιμών ρόλων Foill αργιλίου
| λέξη κλειδί: | 8011 ρόλος φύλλων αλουμινίου αλουμινίου, φύλλο αλουμινίου αργιλίου βαθμού τροφίμων, τιμή Foll αργιλί |
|---|---|
| Τύπος: | Αλουμινόχαρτο βαρέως διαμετρήματος, Αλουμινόχαρτο μεσαίου διαμετρήματος, Αλουμινόχαρτο ελαφρού μετρη |
| Πάχος: | 0,006 ~ 0.2mm |
Πρωτοϋλικό Αλουμίνιο κύκλος 1100 για μη κολλητή κατσαρόλα
| Συσκευές από χάλυβα: | 1100 |
|---|---|
| Θερμότητα: | O-H112, κλπ. |
| Δάχος: | 0.13-6.5mm |

