Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ 1060 aluminum alloy price ] αγώνας 575 προϊόντα.
πιάτο 0,25 ελεγκτών αλουμινίου 3mm 6mm φύλλο πιάτων 4x8 διαμαντιών αργιλίου
| ΛΕΞΗ ΚΛΕΙΔΊ: | πιάτο ελεγκτών αλουμινίου 3mm, πιάτο 6mm, 0,25 φύλλο ελεγκτών αλουμινίου πιάτων 4x8 διαμαντιών αργιλ |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
SGS 1xxx 3xxx 5xxx 8xxx τα φύλλα πιάτων διαμαντιών αργιλίου σειράς αποτύπωσαν το φύλλο αργιλίου σε ανάγλυφο
| Όνομα προϊόντος: | Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο διαμάντι αργίλιο |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Ο καθρέφτης τελειώνει την πολωνική λουρίδα ρόλων πιάτων αργιλίου καθρεφτών ρόλων φύλλων αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Ο καθρέφτης τελειώνει το ρόλο φύλλων αργιλίου, πολωνικό πιάτο αργιλίου καθρεφτών, λουρίδα ρόλων πιάτ |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Επαρχία Henan, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
πάχος 6061 φύλλο 100mm 2mm πιάτων αργιλίου T6 πλάτος
| Λέξη κλειδί: | πάχος 6061 2mm πιάτο αργιλίου t6, φύλλα αργιλίου 4 χιλ., φύλλο αργιλίου 6061t6 |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Τέμνον κράμα 3003 μετάλλων φύλλων αργιλίου 3105 3005 10 χιλ. πιάτο αργιλίου 1,5 χιλ. πάχους για τη στέγη
| Λέξη κλειδί: | Μέταλλο φύλλων αργιλίου, φύλλο αργιλίου 1,5 χιλ. πάχους, πιάτο αργιλίου για τη στέγη |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Βαθμός: | 3003 3004 3005 3105 |
3mm αποτυπωμένο σε ανάγλυφο ελεγμένο φύλλο αλουμινίου φύλλων 8x4 αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Φύλλα πιάτων διαμαντιών αργιλίου, πιάτο 3mm, chequer αλουμινίου 8x4 πιάτο ελεγκτών αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
3xxx 3003 Χρώμα Προχρωματισμένη Δακέτα Δακέτα Δακέτες Δακέτες Δακέτες Δακέτες Δακέτες
| Ονομασία: | Επικάλυψη αλουμινίου με χρώμα |
|---|---|
| Αξία: | 1100, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3104, 3105, 5005, 5052, 5754 κλπ. |
| Δάχος: | 0.2-6.5mm |
3003 H18 Αλουμινίου Coil 0,5 mm x 1220 mm Για χρήση μελιού
| Κράμα/Βαθμός: | Σειρά 3000 |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο-H112, T3-T8, T351-T851 |
| Δάχος: | 0.1300mm |
Ο μύλος τελειώνει Dia 350mm δίσκος αργιλίου H24 για το φωτισμό Cookware
| Όνομα προϊόντων: | Δίσκος αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
ελεγμένο πιάτο πέντε αργιλίου πλάτους 1600mm φύλλο πιάτων ελεγκτών αργιλίου τριών φραγμών
| Όνομα προϊόντος: | Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο διαμάντι αργίλιο |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1000series-8000series |
| Ιδιοσυγκρασία: | O - H112, T3 - T8, T351 - T851 |

