Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ 1060 aluminum alloy price ] αγώνας 575 προϊόντα.
Ανθόκιο 1100 3003 Αλουμινένιο Strip Μεταλλική Strip Brushed γυαλισμένο
| Συσκευές από χάλυβα: | 1050 1060 3003 3004 |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο, H14, H16, H24, H26, κλπ. |
| Δάχος: | 0.2-2.0mm |
Εργοστασιακής Υψηλής Ποιότητας 5000 Σειράς Αλουμινένια Διαμαντένια Πλάκα Ελεγχόμενη Ανάγλυφη Αλουμινένια Διαμαντένια Λαμαρίνα
| Κράμα: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο - H112 |
| πάχος: | 0,13mm-6,5mm |
0.7mm 0.5mm 1050 H14 H24 Αλουμινίου Coil για θερμική μόνωση Αλουμινίου δέρμα
| Συσκευές από χάλυβα: | 1050 1060 1100 3003 5052 5083 6061 κλπ. |
|---|---|
| Θερμότητα: | O-H112, κλπ. |
| Δάχος: | 0,5-200 χλστ |
5052 Χρωματιστή περιστροφή αλουμινίου Εξαιρετική εμφάνιση 032 Περιστροφή αλουμινίου Περιστροφή αλουμινίου βαμμένη
| Συσκευές από χάλυβα: | 1060 1070 1100 3003 3005 5052 6061 κλπ. |
|---|---|
| Θερμότητα: | O-H112, κλπ. |
| Διάμετρο: | 20-2400mm |
Προσαρμοσμένο φύλλο αλουμινίου 1050 1060 1100 θερμής έλασης DC Material Process Ιδανικό για εφαρμογές μαγειρικής και βιομηχανικές
| Εφαρμογές: | Μαγειρικά σκεύη, σκεύη, σήματα κυκλοφορίας κ.λπ |
|---|---|
| Κράμα: | 1050 1060 3003 3105 3004 |
| Τεχνική: | CC/DC |
3003 6061 Αλουμίνιο Πλάκα Σκακιέρας Αλουμινίου Διαμαντένια Πλάκα Πέλματος 5 Μπάρες Ανάγλυφο Αντιολισθητικό Μοτίβο Διαμαντιού Φύλλο
| Βαθμός: | 1000Σειρά 3000, 5000 |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | O-H112 |
| Πάχος: | 0,13mm-6,5mm |
Aluminum Roll Coil 1060 1100 3003 H12 GB/T3880 1.2mm 2.5mm Aluminum Sheet for Cladding
| Κράμα: | 1000/3000/5000/6000/κλπ. |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | O-H112 |
| Πάχος: | 0.2mm - 8mm ή προσαρμοσμένο |
Ηλιακή αντανακλαστική ταινία 1060 φύλλο καθρεφτών αργιλίου 5mm H112
| Κράμα: | 1000series-8000series |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο-H112, T3-T8 |
| Πάχος: | 0.1mm5mm |
1xxx 3xxx 5xxx 6xxx Σειρά Αλουμινίου Πλάκα Ελέγχου Πλάκα Πλακέτα Πλακέτα Πλακέτα Αλουμινίου Πλάκα Διαμαντιού
| Λέξη-κλειδί: | 1xxx 3xxx 5xxx 8xxx Πλάκα πέλματος από αλουμίνιο, Πλάκα ελεγκτή αλουμινίου, μεταλλική πλάκα διαμαντι |
|---|---|
| Μάρκα: | Χενάν Γιόνγκσεγκ |
| Κράμα/Βαθμός: | 1000series-8000series |
πιάτο 1.2mm φύλλων αργιλίου 3105 3003 H14 φύλλο αργιλίου 4mm 7mm 16mm παχύ για τα σημάδια κυκλοφορίας
| Λέξη κλειδί: | φύλλο 3003 αργιλίου φύλλο αργιλίου h14,3105, φύλλο αργιλίου για τα σημάδια κυκλοφορίας |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Πρότυπα: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |

