Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ 1060 aluminum alloy price ] αγώνας 575 προϊόντα.
Ρόλος 2.0mm πιάτο 80mm X 200mm φύλλων αργιλίου υψηλής ακρίβειας αργιλίου 3,0 χιλ. φύλλο αργιλίου
| Λέξη κλειδί: | Φύλλο αργιλίου υψηλής ακρίβειας, φύλλο αργιλίου 2.0mm, φύλλο αργιλίου 3.0 χιλ. |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Βαθμός: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 σειρές |
5083 πιάτο 5mm αργιλίου φύλλων αργιλίου φύλλο 0.1mm 0.2mm 0.3mm 0.7mm
| ΛΕΞΗ ΚΛΕΙΔΊ: | 5083 πιάτο αλουμινίου, φύλλο αργιλίου 5083, φύλλο αργιλίου 5mm |
|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας: | Κάμψη, Decoiling, συγκόλληση, Punching, κοπή |
| Ιδιοσυγκρασία: | O~H112, T3~T8, T351~851 |
Σειρά 1000 Σειρά 3000 Αλουμινίου Δίσκος Δίσκος Στρογγυλός Δίσκος Αλουμινίου Κύκλος για σκεύη μαγειρικής
| Πρωτοϋλικά: | 1060 1100 3003 3004 5052 |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο, H12, H14, H16, H18 |
| Διάμετρος: | 801000mm |
Στρογγυλή πλάκα αλουμινίου 3003 DC Αλουμινίου κύκλος για την κατασκευή σκευών μαγειρικής
| Κράμα: | 3003 |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | O-H112 |
| Διάμετρος: | 801000mm |
T851 24x50 0.5mm βιομηχανική σπείρα λουρίδων αργιλίου 1070
| Όνομα προϊόντων: | Σπείρα λουρίδων αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
πλάτος 0.4mm 25mm πυκνά 1050 λεπτές λουρίδες αργιλίου για το σωλήνα
| Όνομα προϊόντων: | Σπείρα λουρίδων αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
2mm H26 1100 λεπτές λουρίδες αργιλίου αγνότητας για το σωλήνα υψηλής αντοχής
| Όνομα προϊόντων: | Σπείρα λουρίδων αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Πιάτο 3mm ελεγκτών αλουμινίου φύλλων πιάτων διαμαντιών αργιλίου chequer αλουμινίου 8x4 πιάτο
| Όνομα προϊόντων: | Φύλλα πιάτων διαμαντιών αργιλίου, πιάτο 3mm, chequer αλουμινίου 8x4 πιάτο ελεγκτών αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
1100 H22 Φύλλο αλουμινίου με σχέδιο 1600mm Πηνίο/Ρολό αλουμινίου με σχέδιο
| Όνομα προϊόντος: | Καρό πλάκα αλουμινίου, φύλλο πλάκα ελεγκτή αλουμινίου, δάπεδο πλάκας διαμαντιού αλουμινίου |
|---|---|
| Μάρκα: | Επαρχία Henan, Κίνα |
| Κράμα/Βαθμός: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
Διαμαντένιο φύλλο αλουμινίου με μοτίβο 5 ράβδων, 5083 ανάγλυφο φύλλο αλουμινίου, κατασκευαστής στην Κίνα
| Όνομα προϊόντος: | Φύλλο πλάκας διαμαντιού αλουμινίου |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο - H112 |

