Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ 1060 aluminum alloy price ] αγώνας 575 προϊόντα.
Κράμα 1050 αργίλιο κύκλων δίσκων γύρω από το τηγάνι για Cookware
| όνομα προϊόντων: | Αργίλιο γύρω από τον κύκλο |
|---|---|
| Διάμετρος: | 80mm1000mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ο μύλος τελειώνει, επένδυση |
H112 Αλουμινένιο διαμαντένιο φύλλο τετραγωνισμένη πλάκα 1060 3003 5754
| Ονομασία του προϊόντος: | Αλουμινένιο διαμαντένιο φύλλο,αλουμινένιο φύλλο ελέγχου,βουρτσισμένο φύλλο αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Χενάν Κίνα |
| Ετικέτα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Προσαρμοσμένο 4 X 8 Αλουμινίου Πλάκα Ελέγχου 1.5mm 5754 5083 3003 Εμφυτοποιημένο Αλουμινίου Διαμαντένιο Πλάκα φύλλο ρολό
| Όνομα προϊόντος: | Πλάκα πέλματος από αλουμίνιο 4x8, Πλάκα πέλματος από αλουμίνιο με διαμάντι, φύλλο πλάκας από αλουμίν |
|---|---|
| Μάρκα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
| Κράμα/Βαθμός: | 1000 σειρές, 3000 σειρές, 5000 σειρές |
5754 φύλλο 5 φραγμός 5mm αργιλίου ρόλος φύλλων αργιλίου αποτύπωσης σε ανάγλυφο πιάτων διαμαντιών αργιλίου φύλλων 4x8
| Όνομα προϊόντος: | Πλάκα διαμαντιού αλουμινίου 4x8 φύλλων |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1000 σειρές, 3000 σειρές, 5000 σειρές |
| Ιδιοσυγκρασία: | O-H112 |
Τεράστια τιμή ρόλων φύλλων αλουμινίου αργιλίου ταινιών φύλλων αλουμινίου εμπορευματοκιβωτίων αργιλίου φύλλων αλουμινίου αργιλίου
| Κλειστή λέξη: | Φόρμα από χαρτί αλουμινίου για δοχεία,κατασκευασμένη από χαρτί αλουμινίου,τιμή κυλίνδρου από χαρτί α |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
3004 ρόλος 45 φύλλων αλουμινίου αργιλίου μπαταριών φύλλο αλουμινίου αλουμινίου εκατ. 3004 στους ρόλους
| Λέξη κλειδί: | φύλλο αλουμινίου αργιλίου μπαταριών, φύλλο αλουμινίου αργιλίου 3004, φύλλο αλουμινίου αλουμινίου στο |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 σειρές |
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
Ρόλος 2.0mm πιάτο 80mm X 200mm φύλλων αργιλίου υψηλής ακρίβειας αργιλίου 3,0 χιλ. φύλλο αργιλίου
| Λέξη κλειδί: | Φύλλο αργιλίου υψηλής ακρίβειας, φύλλο αργιλίου 2.0mm, φύλλο αργιλίου 3.0 χιλ. |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Βαθμός: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 σειρές |
6061 5052 αποτυπωμένο σε ανάγλυφο στόκος φύλλο 3003 πιάτων διαμαντιών αργιλίου πιάτο ελεγκτών αργιλίου H14
| Όνομα προϊόντος: | Φύλλο πιάτων ελεγκτών αργιλίου |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο - H112 |
Σειρά 1000 Σειρά 3000 Αλουμινίου Δίσκος Δίσκος Στρογγυλός Δίσκος Αλουμινίου Κύκλος για σκεύη μαγειρικής
| Πρωτοϋλικά: | 1060 1100 3003 3004 5052 |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο, H12, H14, H16, H18 |
| Διάμετρος: | 801000mm |
T851 24x50 0.5mm βιομηχανική σπείρα λουρίδων αργιλίου 1070
| Όνομα προϊόντων: | Σπείρα λουρίδων αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |

