Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ 1060 aluminum alloy price ] αγώνας 575 προϊόντα.
τεράστιος ρόλος 38 μικρό 300mm φύλλο αλουμινίου αργιλίου 12x1000 φύλλων αλουμινίου αλουμινίου 3003 3004 3105
| Κλειστή λέξη: | Αλουμινίου, 38 μm. |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 σειρές |
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
Κατασκευαστής στην Κίνα Προμηθευτής Αλουμίνιο φύλλο 0,15-25,0 mm
| Υλικό: | 1 κράμα αλουμινίου 3 5 6 8 σειρών |
|---|---|
| Συσκευή: | Ξύλινη παλέτα |
| πλάτος: | 10mm-2200mm |
Διαμαντένιο αλουμινένιο τετράγωνο πλάκα 1050 1100 3003 5052 Εκτυπωμένο φύλλο αλουμινίου
| Συσκευές από χάλυβα: | Αλουμινένιο φύλλο σειράς 1000, σειράς 3000, σειράς 5000, σειράς 6000 |
|---|---|
| Θερμότητα: | O-H112, κλπ. |
| Δάχος: | 0.2mm, 1.5mm, 2mm, 3mm, 5mm, προσαρμοσμένο |
2 mm 3 mm 4 mm φύλλο αλουμινίου, κράμα ναυτικής ποιότητας 6063 6061 πλάκα αλουμινίου
| Συσκευές από χάλυβα: | 6061 6063 |
|---|---|
| Θερμότητα: | Τ6, Τ651, Τ4, Τ851, κλπ. |
| Δάχος: | 00,10-350 mm |
Αλουμινένιες λωρίδες επικάλυψης της σειράς 1000 για σήματα γράμματος 3D.
| Κατηγορία κράματος: | 1050 1060 1070 1100 |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο-H112 |
| Δάχος: | 0,1-6,5 χλστ |
λεπτή λουρίδα σπειρών αργιλίου 1060 3003 5052 6061 για τη συμπίεση οικοδόμησης βιομηχανίας
| κράμα: | 1000series-8000series |
|---|---|
| ιδιοσυγκρασία: | Ο-H112, T3-T8 |
| πάχος: | 0.13mm6.5mm |
6000 7000 8000 σπείρα λουρίδων αργιλίου σειράς H32 H34 H116
| Όνομα προϊόντων: | Σπείρα λουρίδων αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
0.5mm 6.0mm 8011 κενά κύκλων αργιλίου H12 H14
| Όνομα προϊόντων: | Δίσκος αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Χρώμα επίστρωμα πολυεστέρα PE ρόλων αργιλίου υδρορροών 0.2mm 6.0mm
| Όνομα προϊόντων: | Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
3003 ο μύλος H14 τελειώνει τη χρωματισμένη σπείρα αργιλίου για το υλικό κατασκευής σκεπής και την υδρορροή
| Όνομα προϊόντων: | Χρωματισμένη σπείρα αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |

