Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ aluminum take out containers ] αγώνας 1116 προϊόντα.
Δύο στρώσεις AL+PET Πολυεστέρας, υλικό εκτύπωσης με πλαστική φύλλα
| Δομή: | Αλφόλιο + PET |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Διάμετρο διακοπής: | 51000mm |
Μονόπλευρη εκτύπωση Λαμινιστικό φύλλο AL+PET Σλιβερ χρώμα για συσκευασία
| Δομή: | ΑΛ + PET |
|---|---|
| Χρώμα: | Σλιβέρ |
| Διάμετρο διακοπής: | ≤1600mm |
Ελαστικός αγωγός μονομερούς πλευρικού υλικού πολυεστέρα+AL φύλλου επικαλυμμένης ταινίας
| Χρώμα: | Σλιβέρ |
|---|---|
| Διάμετρο διακοπής: | ≤1600mm |
| Εσωτερική διάμετρος: | 38/53/76/152 χιλιοστά |
5-50 mm πλάτος μονομερή πλευρά σχιστήρα χρώμα AL + PET ταινία στρώσης για την προστασία καλωδίων
| Χρώμα: | Αργυρό |
|---|---|
| Δομή: | ΑΛ+ΠΕΤ |
| Ταυτότητα: | 38/53/76/152 χιλιοστά |
Φόρμα για την απομόνωση των κόκκων ξύλου από αλουμίνιο, πολυεστέρα και PVC
| Χρώμα: | Σπόροι ξύλου |
|---|---|
| Ταυτότητα: | 76 χιλιοστά |
| Υπερβολικό: | ≤700mm |
Αλουμινοποιημένη ταινία στρωματοποίησης 6+2 Ανερόστεγη VMPET+PE για μόνωση και συσκευασία
| Χρώμα: | Υψηλής αντανάκλασης, εξατομικεύεται |
|---|---|
| Ταυτότητα: | 76/152 χιλιοστά |
| Υπερβολικό: | ≤700mm |
Ταινίες laminating polyester αλουμινίου για εκτύπωση PET+AL+PE
| Δομή: | ΠΕΤ+ΑΛ+ΠΕ |
|---|---|
| Χρώμα: | Σλιβέρ |
| Διάμετρο διακοπής: | ≤1600mm |
ΑΛ/ΠΕΤ/ΕΜΑΑ Μοναδικό αυτοκόλλητο καλώδιο με επικαλυπτόμενη ταινία Mylar
| Χρώμα: | Μπλε, που προσαρμόζεται |
|---|---|
| Δομή: | ΑΛ/PET/EMAA |
| Υπερβολικό: | ≤700mm |
Υλικό στρώσης αλουμινίου αλουμινίου και PET για βιομηχανικές συσκευασίες
| Χρώμα: | Ασημένιο |
|---|---|
| Δομή: | ΑΛ+ΠΕΤ |
| Ταυτότητα: | 76/152 χιλιοστά |
Ελαστικός αγωγός από φύλλο αλουμινίου 8011 O Ελαστικός αγωγός από φύλλο αλουμινίου
| Συσκευές από χάλυβα: | 8011 Ο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασημένιο |
| Δάχος: | 0.08-0.2mm κλπ. |

