Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ aluminum take out containers ] αγώνας 1116 προϊόντα.
10 20 50 PCS Τροφική ποιότητα Μία φορά χρησιμοποιούμενα μικρά δοχεία τροφίμων από φύλλο αλουμινίου με καπάκια
| Τύπος: | ASTMB209, EN573-1S, κ.λπ. |
|---|---|
| Επιλογές μεγέθους: | 10, 20 και 50 κομμάτια δοχεία |
| Διαφορές μεγέθους: | Από 130x100mm έως 370x270mm |
2.25 λίβρες αλουμινίου φύλλο τροφίμων δοχείο ορθογώνιο φύλλο δίσκο με διαυγές κάλυμμα θόλο
| Συσκευές από χάλυβα: | 8011 Αλουμίνιο |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 1000 ml |
| Βάρος: | 2.25lb. |
20ft μήκους αλουμινίου κοντέινερ με φύλλο τροφίμων
| Ονομασία του προϊόντος: | ΥΠΕ-Ε185 |
|---|---|
| Πρωτοϋλικά: | Αλουμινένιο φύλλο |
| Μέγεθος: | 185x135x50 χιλιοστά |
Αλουμινένιο φύλλο τροφικό δοχείο ορθογώνιο αλουμινένιο ψωμί ψωμί φύλλο κατσαρόλα
| Συσκευές από χάλυβα: | 8011 3003 |
|---|---|
| Δείγμα: | Ελεύθερος |
| Αξία: | Κατηγορία τροφίμων |
Ορθογώνιο Δοχείο Τροφίμων μιας χρήσης από Αλουμινόχαρτο με Αναδιπλούμενο Καπάκι, Ιδανικό για Εστιατόρια, Εκδηλώσεις Catering και Προετοιμασία Γευμάτων
| όνομα: | ΕΣ195Δ |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 3004, 8011, κ.λπ. |
| Όγκος: | 900ml |
Αλουμινίου δοχεία 450 ml 500 ml 750 ml φύλλο τσιμέντο δίσκοι Αλουμινίου για να πάτε δοχεία
| Υλικό: | 99% καθαρό φύλλο αλουμινίου |
|---|---|
| Συσκευές από χάλυβα: | 3003, 3004, 8011, κλπ. |
| Τύπος: | Στρογγυλοειδής |
Αριθ. 6Α Ανακυκλώσιμο χαρτί αλουμινίου Μίνι φλιτζάνι ψωμιού 670 ml Αποχρησιμοποιήσιμο δίσκο χαρτιού Χαρτί αλουμινίου Συσκευή τροφίμων με πλαστικό καπάκι
| Ονομασία του προϊόντος: | ΥΠΕ-Ε205 |
|---|---|
| Μέγεθος: | 205x110x55 χιλιοστά |
| Δάχος: | 0.057mm |
30-600 mm μήκος Αποχρεωτικά δοχεία τροφίμων από φύλλο αλουμινίου για συσκευασία τροφίμων
| Υλικό υπόλοιπου κόσμου: | 3003 3004 8011, κλπ. |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο |
| Μέγεθος: | 200+ μεγέθη μπορούν να προσαρμοστούν |
F1 8342 450 ml Μία φορά χρησιμοποιούμενο δοχείο από χαρτί αλουμινίου για τα τρόφιμα με κάλυμμα
| Ονομασία: | F1 8342 450 ml Μία φορά χρησιμοποιούμενο δοχείο από χαρτί αλουμινίου για τα τρόφιμα με κάλυμμα |
|---|---|
| Αξία: | Κατηγορία τροφίμων |
| Μέγεθος: | 150*120*48mm |
Πλάκα από χαρτί αλουμινίου Πλάκα από χαρτί κατσαρόλας Περιέκτη για συσκευασία τροφίμων
| Πρωτότυπη ύλη: | Άλλες συσκευές |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο, H14 |
| Δάχος: | 0.0150.2mm |

