Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ aluminum take out containers ] αγώνας 1116 προϊόντα.
Μεσαίου μεγέθους ατμόπλοιος 15cm Αλουμινίου Φόλιο Συσκευάσματα για ψήσιμο ψαριών
| Υλικό: | 3003 8000 |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο |
| Σχήμα: | Τετράγωνο |
1L στρογγυλές κατσαρόλες αλουμινίου ρηχές κατσαρόλες από φύλλο αλουμινίου στρογγυλο δοχείο
| Ονομασία: | 1L στρογγυλό δοχείο από φύλλο αλουμινίου |
|---|---|
| Διάμετρος: | 213mm |
| Δυναμικότητα: | 1020 ml |
Τροφική ποιότητα Αλουμινένιο φύλλο μιας χρήσης Συσκευή τροφίμων Τραπέζι αλουμινίου ορθογώνιο Πλάκες φύλλου αλουμινίου
| Όνομα: | ΡΕ 130 ((F0/8325) |
|---|---|
| Όγκος: | 260 ml |
| Βάρος: | 2-4G |
3 διαμερίσματα Στρογγυλοειδής πλάκα από φύλλο αλουμινίου Συσκευή τροφίμων με επίπεδα καπάκια για μια φορά
| Πρωτοϋλικά: | 3003 3004 8011 |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο, H14 |
| Δάχος: | 00,06 mm |
110 ml τετραγωνικό δοχείο με αλουμινένιο φύλλο μιας χρήσης δοχείο ασημένιου φαγητού
| Υλικό: | Αλουμινένιο φύλλο |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη παραγγελία: | Δέξου |
| Λειτουργία: | Χρήση στην κουζίνα, στο φαγητό ή στο ψήσιμο |
300 ml 1000 ml Ασημένιο χαρτί από κασσίτερο Τράις Τροφίμων Περιεκτικό χαρτί συσκευασίας με καπάκια
| Υλικό υπόλοιπου κόσμου: | Φόλιο αλουμινίου 3003, 3004 |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασημένιο, χρυσό, προσαρμοσμένο |
| Σχήμα: | Στρογγυλοειδής |
250ml 320ml 350ml 500ml Αλουμινίου Φόλιο Αεροπορικά Συσκευάσματα Τροφίμων Τραπέζι Μεταφοράς
| Πρωτοϋλικά: | Αλουμινένιο φύλλο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 120x106mm, 160x102mm, 169x110mm, προσαρμοσμένο |
| Δυναμικότητα: | 250ml, 320ml, 350ml, 500ml, προσαρμοσμένο |
2 διαμερίσματα Αλουμινένιο φύλλο δοχείο με χωρητικότητα 750 ml
| Ονομασία: | 2 διαμερίσματα δοχεία τροφίμων προς παραλαβή |
|---|---|
| Υλικό: | 3003 3004 8011 |
| Τύπος: | Τραπέζι |
8389 Αλουμινένιο δοχείο 210*140*38mm Τραπέζια σερβίρισής 800ml 1000 τεμάχια
| Σχήμα: | ΥΠΕΞ-ΕΑ210 (8389) |
|---|---|
| Τελείωσε.: | 210 mm × 140 mm × 42 mm |
| Πάνω μέσα.: | 195 mm × 130 mm × 36 mm |
Πάχος σπειρών αργιλίου σπειρών υδρορροών σπειρών φύλλων αργιλίου στόκων
| λέξη κλειδί: | αργίλιο σπειρών υδρορροών, πάχος σπειρών αργιλίου, σπείρα φύλλων αργιλίου στόκων |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |

