Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ aluminum take out containers ] αγώνας 1116 προϊόντα.
Αναλώσιμο Grill 48x31x6cm Instant Mini Charcoal Grill
| Υλικό: | Φόλιο αλουμινίου, σίδηρο, άνθρακα |
|---|---|
| Μέγεθος: | 48x31x6cm |
| Βάρος άνθρακα: | 1100 g |
Μικρές κατσαρόλες από χαρτί σειρά Μικρές κατσαρόλες από χαρτί για ψήσιμο
| Ονομασία: | Μικρές κατσαρόλες από φύλλο |
|---|---|
| Υλικό: | 3003 8011 Χαρτί από αλουμίνιο |
| Δυναμικότητα: | 260 ml 450 ml 600 ml 700 ml 750 ml κλπ. |
90 λεπτά Ξαναχρησιμοποιήσιμο Γεράφιο Γρέσο Φορητό Ξαναχρησιμοποιήσιμο Γρέσο Κοντά μου
| Ονομασία: | Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου με κάρβουνο |
|---|---|
| Υλικό: | Τάπητα από φύλλο αλουμινίου, στρώμα μαγειρέματος και στήριγμα από μέταλλο |
| Μέγεθος: | 31x24cm |
0.3mm πιάτα αλουμινίου
| Λέξη κλειδί: | φύλλο 8 X 4 αλουμινίου, φύλλο αλουμινίου 0.7mm, φύλλο 1mm αλουμινίου |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | Σειρά 1000—8000 |
| Πρότυπα: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
φύλλο 5052 αλουμινίου 2mm 3mm παχύ 5083 1050 3003 H14 για την εξωτερική χρήση
| Λέξη κλειδί: | φύλλο αλουμινίου 2mm 3mm παχύ, φύλλο αλουμινίου, φύλλα αλουμινίου για την εξωτερική χρήση |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Πρότυπα: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
16oz Smoothwall Μαύρο και Χρυσό Μίνι Oblong Foil Take-Out Παν με Κεπάστρο
| Ονομασία: | 16oz Smoothwall Μαύρο και Χρυσό Μίνι Oblong Foil Take-Out Παν με Κεπάστρο |
|---|---|
| Διάρκεια: | 6 1/4 ίντσες |
| πλάτος: | 4 3/8 ίντσες |
Τετράγωνες μαύρες ομαλές φόλιες φούρνες ψήσιμο μίνι μίας χρήσης κεκάκια
| Ονομασία: | 150 ml τετραγωνικά μαύρα πλακάκια ψήσιμο μίνι |
|---|---|
| Μέγεθος: | 90x90x35 χιλιοστά |
| Δυναμικότητα: | 150ML |
Εκτύπωση Φόλιου συσκευασίας AL+PET Λαμινιστική μονόπλευρη γαλακτοειδή ταινία
| Χρώμα: | Γαλακτώδης |
|---|---|
| Διάμετρο διακοπής: | ≤1600mm |
| Εσωτερική διάμετρος: | 76 / 152 mm |
Μικρές κατσαρόλες 130mm*100mm*42mm 230ml Μίνι κατσαρόλες με κάλυμμα
| Ονομασία: | Μικρές κατσαρόλες από φύλλο |
|---|---|
| Αξία: | Κατηγορία τροφίμων |
| Μέγεθος: | 190*110*45mm |
Διπλής όψης πλάκα αλουμινίου από πολυεστέρα, εύκαμπτη ταινία για τοστρώματα σωλήνων
| Δομή: | ΑΛ + ΠΕΤ + ΑΛ |
|---|---|
| Χρώμα: | Σλιβέρ |
| Διάμετρο διακοπής: | ≤1600mm |

