Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ aluminum sheet circle ] αγώνας 393 προϊόντα.
5.0mm 3003 αποτυπωμένο σε ανάγλυφο H14 φύλλο 6061 αργιλίου πορτοκαλής ελεγκτής φλούδας 5052
| Όνομα προϊόντων: | αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
12mm 20mm παχύ αλουμινίου πιάτων φύλλο αργιλίου πιάτων 6061-T6 αργιλίου παχύ
| λέξη κλειδί: | 6061-t6 φύλλο αργιλίου, παχύ πιάτο αργιλίου, πιάτο 20mm αλουμινίου πυκνά |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Πρότυπα: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
πιάτο 3003 αργιλίου 4mm 7mm 12mm 15mm 16mm 25mm παχύ φύλλο αργιλίου H14 3105
| Λέξη κλειδί: | φύλλο 3003 αργιλίου φύλλο αργιλίου h14,3105, πιάτο αργιλίου 16mm παχύ |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Δίσκος 1050 αργιλίου Cookware αργίλιο 1060 γύρω από τον κύκλο
| Λέξη κλειδί: | κύκλος αργιλίου 3003, κύκλος αργιλίου της Κίνας, πιάτο κύκλων αργιλίου |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3002, 3003, 3004, 5052A, 5052, 5754, 6061 |
| Πάχος: | 0,3mm-6,0mm |
Κράμα 1060 κοιλαμένο αργίλιο γύρω από την πεδιάδα κύκλων για το βιομηχανικό φωτισμό
| Όνομα προϊόντων: | πιάτο κύκλων αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Στρογγυλός κύκλος 6.5mm φύλλων δίσκων αργιλίου για το δοχείο 1050 1060 1100 H14
| Πάχος: | 0.136.5mm |
|---|---|
| Διάμετρος: | 801000mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Υποβολή σε ανοδική οξείδωση, στίλβωση, επίστρωση, κ.λπ. |
αργίλιο 1100 3003 γύρω από το δίσκο δίσκων κύκλων για Cookwares
| Όνομα προϊόντων: | Κύκλος/δίσκος αργιλίου |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000series-8000series |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
3003 αργίλιο κραμάτων γύρω από τον κύκλο/το δίσκο 0.4mm κύκλος δίσκων
| λέξη κλειδί: | κύκλος αργιλίου 3003, δίσκος αργιλίου 3003, κύκλος αργιλίου 0.4mm |
|---|---|
| Διαδικασία Υλικού: | Καυτός - κυλημένος (συνεχές ρεύμα)/cold-rolled (CC) |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ντυμένος, μύλος που τελειώνουν |
ντυμένη σπείρα επιφάνεια φύλλων αργιλίου πάχους AA1100 350mm
| Όνομα προϊόντων: | σπείρα αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
σπείρα 3003 αργιλίου 1050 1060 1100 ρόλος φύλλων αργιλίου 3105 5052 6061
| Όνομα προϊόντων: | σπείρα αργιλίου |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T, δυτική ένωση, γραμμάριο χρημάτων, κ.λπ. |
| Πρότυπα: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |

