Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ aluminum sheet circle ] αγώνας 393 προϊόντα.
3003H απόθεμα 8011 αργιλίου σπειρών ρόλος φύλλων αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | σπείρα αργιλίου |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000-8000 σειρά |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
1000 σειρές 0.13mm κράμα φύλλων αλουμινίου πιάτων H22 H24 HO αλουμινίου
| Κράμα: | 1000series-8000series |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο-H112, T3-T8 |
| Πάχος: | 0.13mm350mm |
5052 φύλλο 2mm αργιλίου φύλλων 4x8 αργιλίου φύλλο αλουμινίου
| λέξη κλειδί: | φύλλο αργιλίου 5052, φύλλο αλουμινίου 2mm, φύλλο αργιλίου 4x8 |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
3003H και ρόλος αργιλίου φύλλων αργιλίου σπειρών αργιλίου 8011 H14
| λέξη κλειδί: | 3003H σπείρα αργιλίου, σπείρα αργιλίου 8011 H14, ρόλος αργιλίου 3003 h14 |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000-8000 σειρά |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου YongSheng, ΕΠΕ. |
Γυαλισμένο αργιλίου καθρεφτών φύλλο αντανάκλασης αργιλίου φύλλων υψηλό αντανακλαστικό
| Ονομασία προϊόντος: | γυαλισμένο φύλλο καθρέφτη αλουμινίου,φυλλό καθρέφτη αλουμινίου,αντανακλαστικό φύλλο αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Επαρχία Henan, Κίνα |
| Ετικέτα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
το αργίλιο 3003 3105 H14 καλύπτει το μέταλλο φύλλων 1.2mm 4mm 7mm 12mm παχύ 4x10
| Λέξη κλειδί: | 4x10 μέταλλο φύλλων αργιλίου, φύλλο αργιλίου 7mm παχύ, φύλλο 12mm αργιλίου πυκνά |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Πρότυπα: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
Σπείρα 5086 ρόλος αργιλίου 5a02 5052 αργιλίου ρόλος φύλλων αργιλίου σπειρών αργιλίου h32 5005 h24
| Λέξη κλειδί: | ρόλος αργιλίου 5005 σπείρα αργιλίου 5052,5005 h24, σπείρα αργιλίου 5005 |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Εφαρμογή: | Υλικό κατασκευής σκεπής, οροφή, επένδυση, υδρορροή, τοίχος προσόψεων, κ.λπ. |
Κράμα 6063 6061 απόθεμα ρόλων φύλλων αργιλίου σπειρών αργιλίου t6 t4
| Λέξη κλειδί: | 6063 6061 σπείρα αργιλίου t6 t4, ρόλος κραμάτων αργιλίου 6061, σπείρα 6063 αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Εφαρμογή: | Υλικό κατασκευής σκεπής, οροφή, επένδυση, υδρορροή, τοίχος προσόψεων, κ.λπ. |
πιάτο αργιλίου 1050 1060 1100 3003 5083 6061 για Cookwares και τα φω'τα
| Λέξη κλειδί: | πιάτο αργιλίου 1050 1060 1100 3003, πιάτο αργιλίου για Cookwares και φω'τα, φύλλο αργιλίου 5083 6061 |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Πρότυπα: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
κύκλος κύκλων αργιλίου 1050 1060 1100 3003 HO για τα εργαλεία και τα φω'τα κουζινών Cookwares
| Όνομα προϊόντων: | Κύκλος δίσκων αργιλίου, κύκλος 1100, δίσκος αλουμινίου αλουμινίου |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 σειρές |
| Πάχος: | 0.3mm6.0mm |

