Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ aluminum sheet circle ] αγώνας 393 προϊόντα.
Τιμή 1050 εργοστασίων κατασκευαστής πιάτων αργιλίου φύλλων ο-H112 αργιλίου
| λέξη κλειδί: | Πιάτο 1050 αλουμινίου, φύλλο αργιλίου 1050, εργοστάσιο φύλλων αργιλίου 1050 |
|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας: | Κάμψη, αποκόλληση, συγκόλληση, διάτρηση, κοπή |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο - Η112 |
5083 πιάτο 5mm αργιλίου φύλλων αργιλίου φύλλο 0.1mm 0.2mm 0.3mm 0.7mm
| ΛΕΞΗ ΚΛΕΙΔΊ: | 5083 πιάτο αλουμινίου, φύλλο αργιλίου 5083, φύλλο αργιλίου 5mm |
|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας: | Κάμψη, Decoiling, συγκόλληση, Punching, κοπή |
| Ιδιοσυγκρασία: | O~H112, T3~T8, T351~851 |
5754 φύλλο 5 φραγμός 5mm αργιλίου αποτυπωμένος σε ανάγλυφο ρόλος φύλλων αργιλίου διαμαντιών αργιλίου φύλλων 4x8 πιάτο
| Όνομα προϊόντος: | 4x8 πιάτο διαμαντιών αργιλίου φύλλων, φύλλο 5 φραγμός 5mm, ρόλος αργιλίου 5754 φύλλων αργιλίου αποτύ |
|---|---|
| Μάρκα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
| Κράμα/Βαθμός: | 1000 σειρές, 3000 σειρές, 5000 σειρές |
Φύλλο 1050 αργιλίου πιάτο αργιλίου 1060 1100 3003 5083 6061 για Cookwares και τα φω'τα
| Λέξη κλειδί: | Φύλλο αργιλίου, πιάτο αργιλίου 1050 1060 1100 3003 5083 6061, πιάτο αργιλίου για Cookwares και φω'τα |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Πρότυπα: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
Χρωματισμένες χρώμα φύλλο αργιλίου & σπείρα αργιλίου για την επιστολή καναλιών
| Λέξη κλειδί: | Χρωματισμένο χρώμα φύλλο αργιλίου, χρωματισμένη χρώμα σπείρα αργιλίου, σπείρα αργιλίου για την επιστ |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000-8000 σειρά |
| Πάχος: | 0.13mm6.5mm |
Πάχος σπείρα 1100 1060 1050 3003 5052 6063 φύλλων αργιλίου 0.1mm 6.0mm H12 H18 H24 H26 H28
| Κλειστή λέξη: | 0.1mm έως 6.0mm αλουμινένιο περιτύλιγμα, H12 H18 H24 H26 H28 φύλλο/περιτύλιγμα αλουμινίου,1xxx?? 6xx |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1000-8000 σειρά |
| Δάχος: | 0,13mm-6,5mm |
1050 1060 1070 1100 3003 5052 H28 H14 προβερνίκωσαν τη χρωματισμένη ντυμένη λουρίδα σπειρών φύλλων αργιλίου για το υλικό κατασκευής σκεπής
| λέξη κλειδί: | Σπείρα φύλλων αργιλίου για το υλικό κατασκευής σκεπής, προβερνικωμένη χρωματισμένη ντυμένη λουρίδα σ |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000-8000 σειρά |
| Πάχος: | 0.13mm6.5mm |
Συνήθεια που γυαλίζει το υψηλό αντανακλαστικό πιάτο φύλλων αργιλίου καθρεφτών
| Όνομα προϊόντων: | Ο καθρέφτης τελειώνει το πιάτο φύλλων αργιλίου, γυαλίζοντας πιάτο φύλλων αργιλίου συνήθειας, υψηλό α |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Επαρχία Henan, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Προβερνικωμένο αργιλίου σπειρών ντυμένο χρώμα πιάτο φύλλων αργιλίου αργιλίου χρωματισμένο σπείρα
| Λέξη κλειδί: | Προβερνικωμένη σπείρα αργιλίου, ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου, χρωματισμένο πιάτο φύλλων αργιλίου |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1000 Series, 3000 Series, 5000 Series, 6000 Series |
| Ιδιοσυγκρασία: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |
1060 1050 1100 προβερνικωμένη PVC ντυμένη χρώμα σπείρα φύλλων αργιλίου χρώματος επιστρώματος για την υδρορροή
| Λέξη κλειδί: | το PVC έντυσε το φύλλο αργιλίου, ντυμένη αργίλιο υδρορροή σπειρών, ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1000 Series, 3000 Series, 5000 Series, 6000 Series |
| Ιδιοσυγκρασία: | O-H112,T3-T8,T351-T851 |

