Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ aluminum foil roll food grade ] αγώνας 83 προϊόντα.
φύλλο αλουμινίου αλουμινίου βαθμού τροφίμων ρόλων εγγράφου φύλλων αλουμινίου αργιλίου 8006 8011 8021 8079 για τη συσκευασία τροφίμων
| Λέξη κλειδί: | Φύλλο αλουμινίου αλουμινίου βαθμού τροφίμων, ρόλος εγγράφου φύλλων αλουμινίου αργιλίου, φύλλο αλουμι |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 σειρές |
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
τεράστιος ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου 5052 8011 για το απόθεμα πτερυγίων κλιματιστικών μηχανημάτων
| λέξη κλειδί: | 8011 τεράστιος ρόλος φύλλων αλουμινίου αλουμινίου, 5052 αργίλιο Foll |
|---|---|
| Τύπος: | Αλουμινόχαρτο βαρέως διαμετρήματος, Αλουμινόχαρτο μεσαίου διαμετρήματος, Αλουμινόχαρτο ελαφρού μετρη |
| Πάχος: | 0,006 ~ 0.2mm |
200 τετραγωνικά μέτρα Αλουμινίου 0,014 χιλιοστά X 30 χιλιοστά X 61 χιλιοστά
| Υλικό: | 8011 Αλουμινένιο φύλλο |
|---|---|
| Δάχος: | 0.006mm(6μm) - 0,2mm (200μm) |
| Διάμετρο: | 120-1500 mm (ανόχληση:± 1,0 mm) |
Τεράστιο φύλλο αλουμινίου εγγράφου οικιακού αργιλίου ρόλων φύλλων αλουμινίου αργιλίου εισαγωγέων φύλλων αλουμινίου αργιλίου για τα τρόφιμα
| Λέξη κλειδί: | αλουμινόχαρτο αλουμινόχαρτο jumbo, προσαρμοσμένο φύλλο αλουμινίου, τιμή ρολού φύλλου αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
Άλουμινίου φύλλου Jumbo Roll Οικιακή διατροφή 14 μm Φόλιο πρώτης ύλης
| Συσκευή: | Δαχτυλίδια |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο |
| Ονομασία του προϊόντος: | ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου |
37.5 τετραγωνικά πόδια Αλουμινίου Foil 14 Microns Tin Foil για την κουζίνα
| Πρωτότυπη ύλη: | Φύλλο αλουμινίου αργιλίου 8011 |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο |
| Δάχος: | 00,009-0,028 mm |
τεράστιος ρόλος φύλλων αλουμινίου αλουμινίου 8011 1235 1100 βαθμός τροφίμων 0,08 - 0.15mm
| Λέξη κλειδί: | Ρόλοι φύλλων αλουμινίου αργιλίου για τη συσκευασία, φύλλο αλουμινίου αργιλίου 35 μικρό, φύλλο αλουμι |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 σειρές |
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
τεράστιος ρόλος 38 μικρό 300mm φύλλο αλουμινίου αργιλίου 12x1000 φύλλων αλουμινίου αλουμινίου 3003 3004 3105
| Κλειστή λέξη: | Αλουμινίου, 38 μm. |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 σειρές |
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
Έναχρονη κατσαρόλα από αλουμινένιο φύλλο τροφίμων 300 ml ορθογώνιο δοχείο
| Υλικό: | 3003 3004 8011 φύλλα αλουμινίου |
|---|---|
| Σχήμα: | ορθογώνιο ή προσαρμοσμένος |
| Χρήση: | Συσκευασία σνακ, παρασκευασμάτων, σάλτσες, επιδόρπια κ.λπ. |
9 Μικρόν 10-18 Μικρόν 8011 8006 8021 8079 Φόλιο αλουμινίου κουζίνας Jumbo Roll για τρόφιμα / δοχείο
| πλάτος/μήκος: | Σύμφωνα με την απαίτησή σας |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου |
| Καταγωγή: | Χενάν Κίνα |

