Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ aluminum foil roll food grade ] αγώνας 83 προϊόντα.
Αλουμινόχαρτο συσκευασίας τροφίμων σειράς 1000 8000, πάχους 0,006 έως 0,009mm
| Κράμα: | 1235, 8011, 8079, κλπ. |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | O, κλπ. |
| Πάχος: | 0.006-0.009mm |
8011 Κράμα 0.02mm Ρολό Αλουμινόχαρτου Ανθεκτικό σε Υψηλές Θερμοκρασίες για Δοχεία Τροφίμων Φούρνου
| Κράμα: | 1235, 1145, 8011, 8021, 8079, κλπ. |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | O, H18 |
| Πάχος: | 0,006-0,2 χλστ |
8006 7 - 60 Μικρών Αλουμινίου Jumbo Roll Χάλυβα οικιακής χρήσης από αλουμίνιο για γρήγορο φαγητό
| Συσκευές από χάλυβα: | 8006 |
|---|---|
| Θερμότητα: | O-H112, κλπ. |
| Δάχος: | 00,007-0,06 χιλιοστά |
8006 Σύνθετο υδρογόνου H22 100mic Foil Αλουμινίου Jumbo Roll Foil για δοχεία τροφίμων
| Ετικέτα: | Χενάν Γιόνγκσεγκ |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου |
| Συσκευές από χάλυβα: | 8006 |
τεράστιος βαθμός τροφίμων ρόλων φύλλων αλουμινίου αργιλίου 1050 3003 8011 500mm ιατρικός
| Κλειστή λέξη: | Φύλλο αλουμινίου αλουμινίου 1050, ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου 8011, φύλλο αλουμινίου αργιλίου 3 |
|---|---|
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
| Δάχος: | 0,006 ~ 0.2mm |
Χάρτινο χαρτί οικιακής χρήσης από αργίλιο 18" x 1000"
| Name: | Heavy Duty Aluminum Foil 18" X 1000" |
|---|---|
| Size: | 30cm*5m,12m,30m,100m,150m,200m or customized |
| Product Type: | Roll |
8079 τεράστια συσκευασία τροφίμων φύλλων αλουμινίου αργιλίου 8006 εγγράφου 11 μικρό τεράστιος ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου 35 μικρού
| Κλειστή λέξη: | Χάρτινη πλάκα αλουμινίου, 35 μικρών πλάκα αλουμινίου, πλάκα αλουμινίου 1235 Jumbo Roll Food Packagin |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 σειρές |
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
τεράστιος βαθμός τροφίμων ρόλων φύλλων αλουμινίου αργιλίου 1050 3003 8011 1500mm ιατρικό φύλλο αλουμινίου αργιλίου
| Λέξη κλειδί: | Φύλλο αλουμινίου αλουμινίου 1050, ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου 8011, φύλλο αλουμινίου αργιλίου 3 |
|---|---|
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
| Πάχος: | 0,006 ~ 0.2mm |
Ασημένιος ρόλος 6microns 8011 φύλλων αλουμινίου κραμάτων αργιλίου Customeried μήκος 1100
| Εμπορικό σήμα: | Henan Yongsheng |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο |
| Μήκος: | Σύμφωνα με την απαίτησή σας |
8011 τεράστια ελασματοποίηση ρόλων φύλλων αλουμινίου αργιλίου βαθμού τροφίμων κραμάτων
| Λέξη κλειδί: | Τεράστιος ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου, κυλώντας μύλος φύλλων αλουμινίου αλουμινίου, φύλλο αλουμ |
|---|---|
| Στοιχείο: | Φύλλο αλουμινίου αλουμινίου τομέα εστιάσεως προμηθευτών, ασημένιο έγγραφο φύλλων αλουμινίου αλουμινί |
| Πάχος: | 0,006 ~ 0.2mm |

