Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ aluminum foil roll food grade ] αγώνας 83 προϊόντα.
5052 ρόλος 0.6mm φύλλων αλουμινίου αργιλίου Jumbo φύλλων αλουμινίου αλουμινίου 0.8mm
| Κλειστή λέξη: | 5052 τεράστιος ρόλος φύλλων αλουμινίου αλουμινίου, 5052 αργίλιο Foll, φύλλο αλουμινίου αργιλίου 0.6m |
|---|---|
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
| Δάχος: | 0,006 χιλ. ~ 0,2 χιλ. (σύμφωνα με τις απαιτήσεις πελατών) |
Οικογένεια 8011 μαλακό τεράστιο φύλλο αλουμινίου αργιλίου ρόλων H112 φύλλων αλουμινίου αργιλίου
| Λέξη κλειδί: | 8011 φύλλο αλουμινίου αργιλίου, ρόλοι φύλλων αλουμινίου αλουμινίου, τεράστιοι ρόλοι φύλλων αλουμινίο |
|---|---|
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
| Πάχος: | 0,006 ~ 0.2mm |
0.2mm ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου 1100 3003 για τη συσκευασία τροφίμων
| Λέξη κλειδί: | 0.006 - φύλλο αλουμινίου αλουμινίου 0.2mm, φύλλο αλουμινίου αλουμινίου στους ρόλους, φύλλο αλουμινίο |
|---|---|
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
| Πάχος: | 0,006 ~ 0.2mm |
Πιστοποιημένο αλουμινένιο φύλλο, υλικό από κράμα κυλίνδρων με υπηρεσία κοπής για τροφικές συσκευασίες, μόνωση και βιομηχανικές συσκευασίες
| Thickness: | 0.006-0.2 Mm |
|---|---|
| Yield (MPa): | Aluminum Foil+Bubble+White Pe Film |
| Standards: | 70 ~ 550Mpa |
Ρολό αλουμινόχαρτου για πλαστικοποίηση και συσκευασία τροφίμων με πάχος 0,006-0,2 mm και υπηρεσία επεξεργασίας διάτρησης ιδανικό για εμπορική χρήση
| Surface: | Smooth |
|---|---|
| Certificate: | SGS, ISO, RoHS, Etc. |
| Type: | Heavy Gauge Foil, Medium Gauge Foil, Light Gauge Foil |
Αλουμινένιο φύλλο κυλίνδρου Αλουμινένιο φύλλο φυσαλίδας λευκό PE πλάνο πάχος 0,006 έως 0,2 mm Δυνατό ευέλικτο προστατευτικό στρώμα
| Sample: | Free |
|---|---|
| Yield (MPa): | Aluminum Foil+Bubble+White Pe Film |
| Thickness: | 0.006-0.2 Mm |
Εργοστάσιο 8011 της Κίνας τεράστιος ρόλος αργιλίου φύλλων αλουμινίου βαθμού τροφίμων τιμών ρόλων φύλλων αλουμινίου αργιλίου 5052
| Όνομα: | ρόλος φύλλων αλουμινίου αλουμινίου |
|---|---|
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
| Πάχος: | 0,006 ~ 0.2mm |
Αλουμινένιο φύλλο πλάτος 10 mm 1500 mm Ειδικευμένο για συσκευασία
| Κράμα: | 1235, 8011 |
|---|---|
| Πάχος: | 5-9 μικρών |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο ~ H112 |
Φαρμακευτική συσκευασία σοκολάτας ειδικής ποιότητας τροφίμων από χρυσό φύλλο αλουμινίου, φρέσκο και ανθεκτικό στη υγρασία
| Συσκευές από χάλυβα: | 1000,3000, σειράς 8000 |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο, H14, H18, H24, H26, H32 κλπ. |
| Πάχος: | 0,006-0,2 χλστ |
8011 Οικιακή Συσκευασία Αλουμινόχαρτου Τσάντα Αλουμινόχαρτο Jumbo Roll Χρήση Τροφίμων
| Κράμα: | 1235, 1145, 8011, 8021, 8079, κλπ. |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | O, H18 |
| Πάχος: | 0.004-0.2mm |

