Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ aluminium strip 1mm ] αγώνας 52 προϊόντα.
Batten 5052 σπείρα 5051 λουρίδα 1mm πινάκων αργιλίου αλουμινίου πυκνά
| Όνομα: | Λουρίδα αργιλίου |
|---|---|
| Θέση προέλευσης:: | Κίνα |
| Μάρκα: | Yongsheng Aluminum Industry Co., Ltd. |
0.5mm 1mm 3mm 15mm 20mm 25mm λεπτή επίπεδη σπείρα λουρίδων αλουμινίου 1050 1060 1100 για τους μετασχηματιστές/τις μπαταρίες
| Λέξη κλειδί: | Σπείρα λουρίδων αλουμινίου, επίπεδη λουρίδα αλουμινίου, 1050 1060 λουρίδα 1100 αλουμινίου |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
| Κράμα/βαθμός: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 σειρές |
Το PVC PE έντυσε το λεπτό ρόλο 0.5mm 2mm 3mm λουρίδων αλουμινίου 3105 πυκνά για το σωλήνα ppr
| Όνομα προϊόντων: | Λουρίδα αργιλίου |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα: | Yongsheng |
| Κράμα/βαθμός: | 1000series-8000series |
6061 λουρίδα 2mm αλουμινίου
| Κράμα: | 1000series-8000series |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο-H112, T3-T8 |
| Πάχος: | 0,13mm-6,5mm |
Λεπτύντε τη λουρίδα 1050 αλουμινίου λουρίδα αργιλίου 1100 3003 3005 5052 6061 H24 1060 H14 1050 για την επιστολή καναλιών
| Όνομα προϊόντων: | Σπείρα λουρίδων αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
1mm 2mm αλουμινίου λεπτές λουρίδες αργιλίου λουρίδων 1000series εύκαμπτες
| Κράμα: | 1000series-8000series |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο-H112, T3-T8 |
| Πάχος: | 0.13mm6.5mm |
1mm 5052 επίπεδη σπείρα λουρίδων αργιλίου ρόλων μετάλλων H34 H24
| Όνομα προϊόντων: | Σπείρα λουρίδων αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
0.3mm πιάτα αλουμινίου
| Λέξη κλειδί: | φύλλο 8 X 4 αλουμινίου, φύλλο αλουμινίου 0.7mm, φύλλο 1mm αλουμινίου |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | Σειρά 1000—8000 |
| Πρότυπα: | ASTM-B209,EN573-1,GB/T3880.1-2006 |
Τραπέζι θερμής κυλίνδρας 1100 H14 Αλουμινίου Τραπέζια κυλίνδρων
| Συσκευές από χάλυβα: | 1100 |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο, H14, H16, H18, H24, H26, H32 κλπ. |
| Δάχος: | 0,1-6,5 χλστ |
Σειρά 1000 4,0 mm H22 1060 λεπτές μεταλλικές λωρίδες Πλάκα αλουμινίου
| Όνομα: | Άλλα είδη |
|---|---|
| Μάρκα: | Yongsheng Aluminum Industry Co., Ltd. |
| Συσκευές από χάλυβα: | 1000series-8000series |

