Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ aluminium strip 1mm ] αγώνας 52 προϊόντα.
Κίνα Κατασκευή Καλής Ποιότητας Δυνατότητα 0.1mm έως 3.0mm Αλουμινίου Coil Roll Strip Σχεδιασμένο για ανθεκτική
| Όνομα προϊόντος: | Πηνίο/Ρολό αλουμινίου |
|---|---|
| Κράμα: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3102, 3003, 3004, 3005, 5052, 5A02, 5754 |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο~H112 |
5052 H34 Αλουμινένιο περιτυλίγμα φύλλου, λωρίδας, περιτυλίγματος οροφής από αλουμίνιο για μηχανική ακριβείας και κατασκευή
| Πιστοποιητικό: | SGS, ISO, RoHS, κ.λπ. |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Φινίρισμα |
| Εφαρμογή: | Παράθυρο αλουμινίου, πόρτα, κουρτίνα, κιγκλίδωμα χειρός, κανονικό προφίλ αλουμινίου, διακοσμητικό κα |
Ρολό φύλλου αλουμινίου Mill Finish, κατασκευασμένο για εφαρμογή σε πόρτες, ελαφρύ και ανθεκτικό υλικό
| Όνομα προϊόντος: | Πηνίο/Ρολό αλουμινίου |
|---|---|
| Κράμα ή όχι: | Είναι κράμα |
| πάχος: | 0.1 mm - 3,0 mm |
Σπείρα επιστολών καναλιών αλουμινίου καθρεφτών λουρίδων αργιλίου Channelume χρώματος
| λέξη κλειδί: | Λουρίδα αργιλίου Channelume, σπείρα επιστολών καναλιών αλουμινίου, σπείρα αργιλίου για την επιστολή |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000-8000 σειρά |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου YongSheng, ΕΠΕ. |
Ο υψηλός αντανακλαστικός σαφής γυαλισμένος καθρέφτης πιάτων αλουμινίου ανακλαστήρων Specular τελειώνει
| Όνομα προϊόντων: | Ο υψηλός αντανακλαστικός καθρέφτης τελειώνει το πιάτο αλουμινίου, σαφές γυαλισμένο φύλλο αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Επαρχία Henan, Κίνα |
| Υπηρεσία επεξεργασίας: | Κάμψη, Decoiling, συγκόλληση, Punching, κοπή |
5083 πιάτο 5mm αργιλίου φύλλων αργιλίου φύλλο 0.1mm 0.2mm 0.3mm 0.7mm
| ΛΕΞΗ ΚΛΕΙΔΊ: | 5083 πιάτο αλουμινίου, φύλλο αργιλίου 5083, φύλλο αργιλίου 5mm |
|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας: | Κάμψη, Decoiling, συγκόλληση, Punching, κοπή |
| Ιδιοσυγκρασία: | O~H112, T3~T8, T351~851 |
σπείρα αλουμινίου 4mm 6mm ρόλος φύλλων αργιλίου 6000 σειρών
| Λέξη κλειδί: | 6061t6 φύλλο αργιλίου, ρόλος σπειρών φύλλων αργιλίου, αλουμίνιο φύλλων μετάλλων |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Κράμα/Βαθμός: | 1000series-8000series |
προμηθευτής 1100 πιάτων αλουμινίου 0.75mm 6061 7005 φύλλα
| λέξη κλειδί: | πιάτο αλουμινίου 0.75mm, 1/4 φύλλο αργιλίου, φύλλο αργιλίου 6061 |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Πηνίο αλουμινίου ψυχρής έλασης πάχους 0,5mm 0,6mm 1mm Δωρεάν δείγμα για τη βιομηχανία επίπλων και τις κατασκευές
| Όνομα προϊόντος: | Πηνίο/Ρολό αλουμινίου |
|---|---|
| Είναι κράμα: | Είναι κράμα |
| Κράμα: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3102, 3003, 3004, 3005, 5052, 5A02, 5754 |
Μονάδα περιστροφής ταινίας αλουμινίου πάχους 0,1 mm έως 3,0 mm Ιδανική για την κατασκευή ηλεκτρονικών συσκευών
| Όνομα προϊόντος: | Πηνίο/Ρολό αλουμινίου |
|---|---|
| Κράμα: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3102, 3003, 3004, 3005, 5052, 5A02, 5754 |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο~H112 |

