Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ aluminium strip 1mm ] αγώνας 52 προϊόντα.
Αργίλιο 1mm κράμα 1050 φύλλων στεγών πάχους 0.5mm 1100 3003 3105 φύλλα αργιλίου
| λέξη κλειδί: | φύλλο αργιλίου 3105, αλουμίνιο φύλλων στεγών, αργίλιο 1050 κράμα 1100 3003 |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Πρότυπα: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
Rustproof 1100 δίσκοι Cirlce κραμάτων αργιλίου 80 - 1000mm με το πάχος 0.1mm
| Εφαρμογή: | Δοχεία, τηγάνια, Fryers κ.λπ. |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι |
| Διάμετρος: | 801000mm |
Σπείρα 0.5mm αλουμινίου A5052 H32 πάχος για την οικοδόμηση της συσκευασίας
| Λέξη κλειδί: | πιάτο αργιλίου 1.6mm, αργίλιο 5052 h32, ρόλος πιάτων αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Κράμα/Βαθμός: | 1000series-8000series |
τα φύλλα κραμάτων αργιλίου 0.1mm 350mm καλύπτουν 1060 3003 5052 6061 8011 2200mm
| όνομα: | Πλάκα αλουμινίου |
|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας: | Κάμψη, Decoiling, συγκόλληση, Punching, κοπή |
| Ιδιοσυγκρασία: | O - H112 |
Αργιλίου 1050 ελεγμένο αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο σχέδιο αλουμινίου διαμαντιών διαμορφωμένο πιάτο
| Λέξη-κλειδί: | 1050 αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου, πιάτο διαμαντιών αργιλίου 1050, ελεγχμένο αργίλιο φύλλο |
|---|---|
| Κράμα: | 1000 σειρές, 3000 σειρές, 5000 σειρές |
| Ιδιοσυγκρασία: | O-H112, O / H14 / H32 / H24 |
Αντιολισθητικό φύλλο πλάκας αλουμινίου 5052 Αλουμινένια πλάκα διαμαντιού Κίνα Κατασκευαστής για αρχιτεκτονική επένδυση
| Λέξη-κλειδί: | 5052 ελεγμένο πιάτο αργιλίου, φύλλο διαμαντιών αργιλίου 5052 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Κατασκευή, δάπεδο, ψυγείο, γραφείο κρασιού, γραφείο κουζινών κ.λπ. |
| Ιδιοσυγκρασία: | O-H112, O / H14 / H32 / H24 |
Το Yongsheng 1000mm γυαλισμένο καθρέφτης φύλλο αλουμινίου αυξήθηκε χρυσός για τον ανακλαστήρα το 2021
| Όνομα προϊόντων: | Φύλλο/σπείρα αργιλίου καθρεφτών |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
5052 μέταλλο φύλλων αργιλίου 0.1mm εργοστάσιο φύλλων 0.2mm 0.3mm 0.7mm H32
| λέξη κλειδί: | H32 πιάτο αλουμινίου, φύλλο αργιλίου 5052, εργοστάσιο φύλλων αργιλίου 0.1mm |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 5052 |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο - Η112, Τ3 - Τ8, Τ351 - Τ851 |
ντυμένη τιμή σπειρών κατασκευαστών σπειρών περιποίησης αργιλίου 3005 3105 κράμα
| Λέξη κλειδί: | Οι σπείρες αργιλίου για μπορούν, σπείρα φύλλων αργιλίου, σπείρα κραμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Κράμα/βαθμός: | A1050, A1060, A1070, A1100 |
Πίνακας ελέγχου από αλουμίνιο 1050 1100 3003 5052 Πίνακας από αλουμίνιο με ανάγλυφο για χρήση σε ψυγείο
| Κράμα/Βαθμός: | 1000 σειρές, 3000 σειρές, 5000 σειρές |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | O-H112, O / H14 / H32 / H24 |
| Πάχος: | 0,13mm-6,5mm |

