Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ aluminium checker plate ] αγώνας 192 προϊόντα.
Διαμαντένια πλάκα αλουμινίου 3003 100mm, μοτίβο 5 ράβδων, πλάκα αλουμινίου για τρέιλερ/δάπεδο
| Λέξη-κλειδί: | 3003 ελεγμένο πιάτο κραμάτων αργιλίου, πιάτο ελεγκτών αργιλίου, 5 διαμορφωμένο φραγμοί πιάτο αργιλίο |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1000 σειρές, 3000 σειρές, 5000 σειρές |
| Ιδιοσυγκρασία: | O-H112 |
Οικογένεια τεράστιος ρόλος 150m φύλλων αλουμινίου αλουμινίου 6 μικρού Odorless συσκευασία
| Λέξη κλειδί: | φύλλο αλουμινίου αλουμινίου 6 μικρού, εισαγωγείς φύλλων αλουμινίου αργιλίου, φύλλο αλουμινίου αργιλί |
|---|---|
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
| Πάχος: | 0,006 ~ 0.2mm |
8011 ρόλος 1500mm πλάτος ASTM B209 φύλλων αλουμινίου αλουμινίου συσκευασίας τροφίμων
| Κλειστή λέξη: | 8011 Αλουμινίου,Αλουμινίου Φόλιου τιμή,Αλουμινίου Φόλιου συσκευασία τροφίμων |
|---|---|
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
| Δάχος: | 0,006 ~ 0.2mm |
ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου 8006 8021 8079 τεράστιος ρόλος φύλλων αλουμινίου αλουμινίου 11 μικρού
| Κλειστή λέξη: | 8021 Αλουμινόχαρτο, 8006 Αλουμινόχαρτο Ρολό Τιμή, 11 Micron φύλλο αλουμινίου |
|---|---|
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
| Δάχος: | 0,006 ~ 0.2mm |
T3 ιδιοσυγκρασία 1070 πιάτο 1100 αλουμινίου για τον αρχιτεκτονικό τοίχο προσόψεων
| Λέξη κλειδί: | Καθαρό πιάτο αλουμινίου 1100, de Aluminio παράγραφος Camiones για αρχιτεκτονικό, βιομηχανία 1050 106 |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Κράμα/Βαθμός: | 1000series-8000series |
1060 8011 Jumbo 8079 αλουμινίου κυλούν τις χονδρικές τιμές ρόλων φύλλων αλουμινίου 0.011mm
| λέξη κλειδί: | 8011 φύλλο αλουμινίου αλουμινίου, τιμή ρόλων φύλλων αλουμινίου αργιλίου 1060, φύλλο αλουμινίου αργιλ |
|---|---|
| Τύπος: | Αλουμινόχαρτο βαρέως διαμετρήματος, Αλουμινόχαρτο μεσαίου διαμετρήματος, Αλουμινόχαρτο ελαφρού μετρη |
| Πάχος: | 0,006 ~ 0.2mm |
5052 ρόλος 0.6mm φύλλων αλουμινίου αργιλίου Jumbo φύλλων αλουμινίου αλουμινίου 0.8mm
| Κλειστή λέξη: | 5052 τεράστιος ρόλος φύλλων αλουμινίου αλουμινίου, 5052 αργίλιο Foll, φύλλο αλουμινίου αργιλίου 0.6m |
|---|---|
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
| Δάχος: | 0,006 χιλ. ~ 0,2 χιλ. (σύμφωνα με τις απαιτήσεις πελατών) |
3004 ρόλος 45 φύλλων αλουμινίου αργιλίου μπαταριών φύλλο αλουμινίου αλουμινίου εκατ. 3004 στους ρόλους
| Λέξη κλειδί: | φύλλο αλουμινίου αργιλίου μπαταριών, φύλλο αλουμινίου αργιλίου 3004, φύλλο αλουμινίου αλουμινίου στο |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 σειρές |
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
5.0mm αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο 5052 αργιλίου 3000 φύλλα πιάτων διαμαντιών αργιλίου σειράς
| Όνομα προϊόντων: | το ελεγμένο πιάτο αργιλίου, αργίλιο 5 φραγμών προχωρεί το πιάτο, πιάτο ελεγκτών αλουμινίου 2mm |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
3003 1000 ζαρωμένο φύλλο στεγών αλουμινίου σειράς H24 αλεξίπυρο
| Λέξη κλειδί: | Φύλλο υλικού κατασκευής σκεπής αργιλίου, 3003 ζαρωμένο H24 πιάτο στεγών αλουμινίου, στέγη αλουμινίου |
|---|---|
| Υλικό: | 1000 σειρές, 3000 σειρές, 5000 σειρές, φύλλο αργιλίου 6000 σειρών |
| Τεχνικός: | Καυτός - κυλημένος |

