Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ aluminium checker plate ] αγώνας 192 προϊόντα.
πιάτο 5 φραγμός 1000 ελεγκτών αργιλίου ελεγμένο βάρος πιάτων και φύλλων αργιλίου
| ΛΕΞΗ ΚΛΕΙΔΊ: | πιάτο 5 φραγμός 1000 ελεγκτών αργιλίου, πιάτο 1000 ελεγκτών αργιλίου, ελεγμένο πιάτο αργιλίου και βά |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
5.0mm 3003 H14 6061 5052 αποτυπωμένο σε ανάγλυφο στόκος αργιλίου αλουμίνιο πιάτων ελεγκτών φύλλων μαύρο
| Όνομα προϊόντος: | αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Μάρκα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Αλουμίνιο 5 πιάτων πατωμάτων αλουμινίου πιάτο βήματος αργιλίου πιάτων βήματος φραγμών
| λέξη κλειδί: | Πιάτο πατωμάτων αλουμινίου, πιάτο βήματος αργιλίου, αλουμίνιο 5 πιάτο βήματος φραγμών |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Σειρά 3000/5000 Κινέζος κατασκευαστής Προμήθεια 5 Bar & Diamond Αλουμινίου Checker Πλάκα Πλάκα Αλουμινίου
| Λέξη-κλειδί: | Φύλλο πλέγματος αλουμινίου διαμαντιού, ανάγλυφο φύλλο αλουμινίου με έγχρωμη επίστρωση, ανάγλυφο πηνί |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1000series-8000series |
| Ιδιοσυγκρασία: | O - H112, T3 - T8, T351 - T851 |
Πιάτο 3003 αργιλίου τοίχων κουρτινών σπείρα φύλλων αλουμινίου πιάτων κραμάτων αλουμινίου 3105 3005 3004 για την οικοδόμηση
| Λέξη κλειδί: | Πιάτο αργιλίου τοίχων κουρτινών, φύλλο 3003 αλουμινίου, φύλλο 3105 αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Βαθμός: | A3003, A3004, A3105 |
5083 6061 7075 Πλάκα αλουμινίου 30 mm ASTM 1050 2024 3003 φύλλο
| Πάχος: | 0.1mm30mm |
|---|---|
| Πλάτος: | 10mm-2200mm |
| Διάρκεια: | 1m-12m ή προσαρμοσμένο |
Συνήθεια 0.3mm πιάτο φύλλων αλουμινίου 0.5mm 0.6mm 2mm 3mm 4mm παχύ
| Κλειστή λέξη: | ειδικό φύλλο αλουμινίου, φύλλο αλουμινίου πάχους 2 mm και 3 mm, φύλλο αλουμινίου πάχους 4 mm |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Πρότυπα: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
3003 5754 6061 Πλάκα αλουμινίου με σχέδιο ρόμβου Αλουμινένια πλάκα με σχέδια Αλουμινένιο φύλλο
| Κράμα: | 1000 σειρές, 3000 σειρές, 5000 σειρές, 6000 σειρές |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | O-H112, O / H14 / H32 / H24 |
| Πάχος: | 0,13mm-6,5mm |
1060 1070 PE PVDF επιστρώματος διαμαντιών πορτοκαλιά σπείρα αργιλίου φλούδας αποτυπωμένη σε ανάγλυφο στόκος
| Κράμα/Βαθμός: | 1000series-8000series |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο - H112 |
| Πάχος: | 0.15mm5.0mm |
Διαμαντένιο φύλλο αλουμινίου με μοτίβο 5 ράβδων, 5083 ανάγλυφο φύλλο αλουμινίου, κατασκευαστής στην Κίνα
| Όνομα προϊόντος: | Φύλλο πλάκας διαμαντιού αλουμινίου |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο - H112 |

