Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ aluminium checker plate ] αγώνας 192 προϊόντα.
T851 πιάτο 5 φραγμός 1000 διαμαντιών αργιλίου πιάτο βήματος αλουμινίου
| ΛΕΞΗ ΚΛΕΙΔΊ: | πιάτο 5 φραγμός 1000 ελεγκτών αργιλίου, πιάτο 1000 ελεγκτών αργιλίου, ελεγμένο πιάτο αργιλίου και βά |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
5052 6061 SGS πιάτο T6 6063 7075 2mm 3mm 4mm φύλλων αλουμινίου
| Πάχος: | 0.1mm20mm |
|---|---|
| Πλάτος: | 10mm-2200mm |
| Μήκος: | σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
Προσαρμοσμένο 4 X 8 Αλουμινίου Πλάκα Ελέγχου 1.5mm 5754 5083 3003 Εμφυτοποιημένο Αλουμινίου Διαμαντένιο Πλάκα φύλλο ρολό
| Όνομα προϊόντος: | Πλάκα πέλματος από αλουμίνιο 4x8, Πλάκα πέλματος από αλουμίνιο με διαμάντι, φύλλο πλάκας από αλουμίν |
|---|---|
| Μάρκα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
| Κράμα/Βαθμός: | 1000 σειρές, 3000 σειρές, 5000 σειρές |
5052 H32 1060 H24 Al Εμφασμένο αλουμίνιο 3003 H14 Αλουμίνιο πλακέτα τετράγωνα
| Αξία: | 1100 3003 5052 5754 |
|---|---|
| Τύπος: | Πλάκα |
| Θερμότητα: | Ο-H112 |
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο πιάτο 6083 αργιλίου διαμαντιών φύλλο πιάτων ελεγκτών αργιλίου 6063
| Λέξη-κλειδί: | Ανάγλυφη πλάκα αλουμινίου διαμαντιού, φύλλο πλάκα ελεγκτή αλουμινίου, πλάκες ελέγχου αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο στόκος πιάτο 5005 ελεγκτών αργιλίου φύλλων πιάτων αργιλίου πιάτο διαμαντιών αργιλίου H34
| Λέξη κλειδί: | Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο στόκος πιάτο αργιλίου, πιάτο ελεγκτών αργιλίου, πιάτο διαμαντιών αργιλίου 50 |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Μέγεθος σχεδίων: | Προσαρμοσμένος |
Εργοστασιακής Υψηλής Ποιότητας 5000 Σειράς Αλουμινένια Διαμαντένια Πλάκα Ελεγχόμενη Ανάγλυφη Αλουμινένια Διαμαντένια Λαμαρίνα
| Κράμα: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο - H112 |
| πάχος: | 0,13mm-6,5mm |
Πιάτο 1050 φύλλων αλουμινίου πάχος 1060 0.2mm - 350mm
| MOQ: | 1 τόνος |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι |
| Ανοχή: | σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
6061 πιάτο 350mm κραμάτων αλουμινίου T6 ανοχή και μήκος που υποβάλλονται σε ανοδική οξείδωση
| Πλάτος: | 100mm-2200mm |
|---|---|
| MOQ: | 1 τόνος |
| Χρώμα: | Ασήμι |
H112 διαιρεσμένο σε τετράγωνα αλουμίνιο πιάτο 5 αποτυπωμένο φύλλο αργιλίου διαμαντιών αργιλίου φραγμών 4x8 πιάτο
| Όνομα: | αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | ΚΙΝΑ |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |

