Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ 3003 color coated aluminium coil ] αγώνας 268 προϊόντα.
D200mm δίσκος αργιλίου Linea επιστρώματος κυλίνδρων για τα σημάδια κυκλοφορίας
| Όνομα προϊόντων: | Κύκλος/δίσκος αργιλίου |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000series-8000series |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
0.1mm 1200mm αντανακλαστικό φύλλο καθρεφτών αργιλίου 1060 3003
| Κράμα: | 1000series-8000series |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο-H112, T3-T8 |
| Πάχος: | 0.1mm5mm |
Yongsheng Ο στο αλουμίνιο H112 γύρω από το πιάτο για τα εργαλεία δοχείων
| Όνομα προϊόντων: | πιάτο κύκλων αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
3003 λουρίδα αργιλίου HO 0.3mm 6061 T6 για τον ευκίνητο σωλήνα
| Κράμα: | 1000series-8000series |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο-H112, T3-T8 |
| Πάχος: | 0,13mm-6,5mm |
Τ6 Ανωδικοποιημένο φύλλο αλουμινίου ταινία περιστροφής προσαρμοσμένο μέγεθος
| Πακέτο: | Τυπικό πακέτο εξαγωγών |
|---|---|
| Σχήμα: | Πιάτο, φύλλο, σπείρα |
| Χρώμα: | Ασήμι, CHAMPAGNE, ο Μαύρος, χαλκός, χρυσοί, κ.λπ. |
1100 Αλουμινίου κυκλική πλάκα Αλουμινίου στρογγυλή πλάκα για σκεύη μαγειρικής
| Αξία: | 1050, 1060, 1100, 3003, κ.λπ. |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο-H112 |
| Πάχος: | 0.3-6mm |
Βαθύ σχέδιο 3003 κενά κύκλων αργιλίου για Cookware
| Όνομα προϊόντων: | πιάτο κύκλων αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
0.5mm 0.6mm 0.7mm H22 H24 γύρω από SGS δίσκων αλουμινίου
| Όνομα προϊόντων: | Αργίλιο γύρω από τον κύκλο |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Φύλλο αλουμινίου αλουμινίου κυλίνδρων φύλλων αλουμινίου αργιλίου φύλλων φύλλων αλουμινίου εγγράφου αργιλίου βαθμού τροφίμων για τη συσκευασία τροφίμων
| Λέξη κλειδί: | κύλινδρος φύλλων αλουμινίου αργιλίου, φύλλο αλουμινίου εγγράφου αργιλίου, φύλλο αλουμινίου αλουμινίο |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 σειρές |
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
Ο-H112 ιδιοσυγκρασία 1050 αλουμίνιο 1100 γύρω από το πιάτο για Cookware
| όνομα προϊόντων: | Κύκλος/δίσκος αργιλίου |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000series-8000series |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |

