Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ 3003 color coated aluminium coil ] αγώνας 268 προϊόντα.
Χρησιμοποίηση σε θερμό και κρύο χρήσιμο δίσκο με ασημένιο φύλλο φύλλο αλουμινίου
| Ονομασία προϊόντος: | Τεκέτα από φύλλο αλουμινίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασημένιο |
| Συσκευές από χάλυβα: | 8011 3003 |
Φύλλο 5083 αργιλίου συνήθειας 5086 θαλάσσιο φύλλο πιάτων αργιλίου H321 H116 για τη βάρκα
| λέξη κλειδί: | ναυτικό πιάτων αλουμινίου, φύλλο αργιλίου συνήθειας, θαλάσσιο πιάτο αλουμινίου 5083 |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000-8000 σειρά |
| Πρότυπα: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
Διαμαντένιο φύλλο αλουμινίου με μοτίβο 5 ράβδων, 5083 ανάγλυφο φύλλο αλουμινίου, κατασκευαστής στην Κίνα
| Όνομα προϊόντος: | Φύλλο πλάκας διαμαντιού αλουμινίου |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο - H112 |
Ηλεκτρική αυτοκινητική περίπτωση 4mm μπαταριών λεπτές λουρίδες αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Σπείρα λουρίδων αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
T3 T8 1100 λεπτή σύσταση 4mm σπείρα 15mm λουρίδων αργιλίου πλάτος
| Όνομα προϊόντων: | Σπείρα λουρίδων αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Τα T851 5mm 3104 οδήγησαν την ελαφριά μαλακή κάλυψη καναλιών λουρίδων αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Σπείρα λουρίδων αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Εργοστασιακής Υψηλής Ποιότητας 5000 Σειράς Αλουμινένια Διαμαντένια Πλάκα Ελεγχόμενη Ανάγλυφη Αλουμινένια Διαμαντένια Λαμαρίνα
| Κράμα: | 1100, 1145, 1050, 1060, 3003, 3004, 3005, 3102, 5052, 5A02, 5754 |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο - H112 |
| πάχος: | 0,13mm-6,5mm |
Τεράστιος κύλινδρος φύλλων αλουμινίου αργιλίου 1235 3003 5052 8006 8011 ρόλων αργιλίου φύλλων αλουμινίου
| Λέξη κλειδί: | φύλλο αλουμινίου αργιλίου 8011, ρόλοι αργιλίου φύλλων αλουμινίου, κύλινδρος φύλλων αλουμινίου αργιλί |
|---|---|
| Στοιχείο: | Φύλλο αλουμινίου αλουμινίου τομέα εστιάσεως προμηθευτών, ασημένιο έγγραφο φύλλων αλουμινίου αλουμινί |
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
Κατασκευή Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου 4mm 6mm 1060 3003 5083 6061 Πλάκα αλουμινίου
| Υλικό: | Αργίλιο |
|---|---|
| Πάχος: | 0.2mm20mm |
| Μήκος: | 1-12m ή προσαρμοσμένο |
8x4 Chequer αλουμινίου φύλλων το αλουμίνιο πιάτων προχωρεί το πιάτο 2mm μαύρο πιάτο ελεγκτών αλουμινίου
| Μάρκα: | YONGSHENG |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 8011, 8006, 8079, 3003, 3004, 3005, 1235, 8021, 1100, 1145, 1050, 1060, 3102, 5052, 5A02 |
| Ιδιοσυγκρασία: | O - H112, T3 - T8, T351 - T851 |

