Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ 3003 color coated aluminium coil ] αγώνας 268 προϊόντα.
T3 ιδιοσυγκρασία 1070 πιάτο 1100 αλουμινίου για τον αρχιτεκτονικό τοίχο προσόψεων
| Λέξη κλειδί: | Καθαρό πιάτο αλουμινίου 1100, de Aluminio παράγραφος Camiones για αρχιτεκτονικό, βιομηχανία 1050 106 |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Κράμα/Βαθμός: | 1000series-8000series |
1060 8011 Jumbo 8079 αλουμινίου κυλούν τις χονδρικές τιμές ρόλων φύλλων αλουμινίου 0.011mm
| λέξη κλειδί: | 8011 φύλλο αλουμινίου αλουμινίου, τιμή ρόλων φύλλων αλουμινίου αργιλίου 1060, φύλλο αλουμινίου αργιλ |
|---|---|
| Τύπος: | Αλουμινόχαρτο βαρέως διαμετρήματος, Αλουμινόχαρτο μεσαίου διαμετρήματος, Αλουμινόχαρτο ελαφρού μετρη |
| Πάχος: | 0,006 ~ 0.2mm |
T851 πιάτο 5 φραγμός 1000 διαμαντιών αργιλίου πιάτο βήματος αλουμινίου
| ΛΕΞΗ ΚΛΕΙΔΊ: | πιάτο 5 φραγμός 1000 ελεγκτών αργιλίου, πιάτο 1000 ελεγκτών αργιλίου, ελεγμένο πιάτο αργιλίου και βά |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Το αλουμίνιο συνήθειας καλύπτει 6061 το ρόλο σπειρών φύλλων αργιλίου T4 6063 6083 5754 5053 A5052 H32
| λέξη κλειδί: | πιάτα αλουμινίου συνήθειας, ρόλος σπειρών φύλλων αργιλίου, φύλλο αργιλίου a5052 h32 |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Πρότυπα: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
12mm 20mm παχύ αλουμινίου πιάτων φύλλο αργιλίου πιάτων 6061-T6 αργιλίου παχύ
| λέξη κλειδί: | 6061-t6 φύλλο αργιλίου, παχύ πιάτο αργιλίου, πιάτο 20mm αλουμινίου πυκνά |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Πρότυπα: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
H112 διαιρεσμένο σε τετράγωνα αλουμίνιο πιάτο 5 πιάτο διαμαντιών αργιλίου φραγμών 4x8
| ΛΕΞΗ ΚΛΕΙΔΊ: | πιάτο ελεγκτών αλουμινίου 3mm, πιάτο 6mm, 0,25 φύλλο ελεγκτών αλουμινίου πιάτων 4x8 διαμαντιών αργιλ |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
Το φύλλο αλουμινίου αργιλίου κυλά το βαθμό τροφίμων κυλίνδρων φύλλων αλουμινίου αργιλίου 1235 3003 5052 8006 8011
| Όνομα: | ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου |
|---|---|
| Στοιχείο: | Φύλλο αλουμινίου αλουμινίου τομέα εστιάσεως προμηθευτών, ασημένιο έγγραφο φύλλων αλουμινίου αλουμινί |
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
Αλουμίνιο 5 πιάτων πατωμάτων αλουμινίου πιάτο βήματος αργιλίου πιάτων βήματος φραγμών
| λέξη κλειδί: | Πιάτο πατωμάτων αλουμινίου, πιάτο βήματος αργιλίου, αλουμίνιο 5 πιάτο βήματος φραγμών |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
8011 ρόλος 1500mm πλάτος ASTM B209 φύλλων αλουμινίου αλουμινίου συσκευασίας τροφίμων
| Κλειστή λέξη: | 8011 Αλουμινίου,Αλουμινίου Φόλιου τιμή,Αλουμινίου Φόλιου συσκευασία τροφίμων |
|---|---|
| Τύπος: | Βαρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών, μέσο φύλλο αλουμινίου μετρητών, ελαφρύ φύλλο αλουμινίου μετρητών |
| Δάχος: | 0,006 ~ 0.2mm |
Λεπτύντε τη λουρίδα 1050 αλουμινίου λουρίδα αργιλίου 1100 3003 3005 5052 6061 H24 1060 H14 1050 για την επιστολή καναλιών
| Όνομα προϊόντων: | Σπείρα λουρίδων αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |

