Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ 3003 color aluminum coil ] αγώνας 567 προϊόντα.
Απομόνωση 1060 3003 3004 Αλουμινίου Coil Skin 0,45 mm 0,5 mm Για συσκευασία σωλήνων
| Συσκευές από χάλυβα: | 1050/1060/1100/3003/3004 |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο - H112 |
| Δάχος: | 0.1300mm |
λεπτή λουρίδα σπειρών αργιλίου 1060 3003 5052 6061 για τη συμπίεση οικοδόμησης βιομηχανίας
| κράμα: | 1000series-8000series |
|---|---|
| ιδιοσυγκρασία: | Ο-H112, T3-T8 |
| πάχος: | 0.13mm6.5mm |
Επικάλυπτο αλουμινένιο περιτύλιγμα Αλουμινένιο φύλλο κυλίνδρου Φαρμακείο PE PVDF Χρωματιστή επικαλυπτόμενη αλουμινένιο περιτύλιγμα Για ACP
| Ονομασία προϊόντος: | Χρωματιστή κυλίνδρια αλουμινίου |
|---|---|
| Συσκευές από χάλυβα: | 1000 3000 5000 6000 σειρές |
| Θερμότητα: | O-H112, κλπ. |
3003H και ρόλος αργιλίου φύλλων αργιλίου σπειρών αργιλίου 8011 H14
| λέξη κλειδί: | 3003H σπείρα αργιλίου, σπείρα αργιλίου 8011 H14, ρόλος αργιλίου 3003 h14 |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000-8000 σειρά |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου YongSheng, ΕΠΕ. |
σπείρα 1050 υδρορροών αργιλίου 0.7mm 1060 1070 1100 σπείρα αργιλίου 3003 διοχετεύσεων
| Κλειστή λέξη: | Αλουμινίου κυλίνδρου, κυλίνδρου 3003, φύλλο αλουμινίου 0,7mm |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Ετικέτα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Πάχος σπειρών αργιλίου σπειρών υδρορροών σπειρών φύλλων αργιλίου στόκων
| λέξη κλειδί: | αργίλιο σπειρών υδρορροών, πάχος σπειρών αργιλίου, σπείρα φύλλων αργιλίου στόκων |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
PVDF έντυσε το λευκό ρόλων χρώματος σπειρών αργιλίου 1100 3003 3004 3105 5052
| ΛΕΞΗ ΚΛΕΙΔΊ: | Ντυμένες σπείρες αργιλίου, ντυμένη σπείρα αργιλίου PVDF χρώμα, 1100 ντυμένη σπείρα αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Κράμα/Βαθμός: | 1000 σειρές, 3000 σειρές, 5000 σειρές, 6000 σειρές |
σπείρα 3003 αργιλίου 1050 1060 1100 ρόλος φύλλων αργιλίου 3105 5052 6061
| Όνομα προϊόντων: | σπείρα αργιλίου |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T, δυτική ένωση, γραμμάριο χρημάτων, κ.λπ. |
| Πρότυπα: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
χρωματισμένη σπείρα ντυμένο χρώμα ASTM B209 αργιλίου PE 3003 3105 PVDF
| Όνομα προϊόντων: | Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Αργίλιο Yongsheng |
0.7mm 0.5mm 1050 H14 H24 Αλουμινίου Coil για θερμική μόνωση Αλουμινίου δέρμα
| Συσκευές από χάλυβα: | 1050 1060 1100 3003 5052 5083 6061 κλπ. |
|---|---|
| Θερμότητα: | O-H112, κλπ. |
| Δάχος: | 0,5-200 χλστ |

