Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ 3003 aluminum sheet thickness ] αγώνας 555 προϊόντα.
μέταλλο 1050 1070 3105 5052 Ο H12 H15 H16 H18 H24 πιάτων φύλλων αργιλίου 350mm
| λέξη κλειδί: | Πλάκα αλουμινίου H12, φύλλο αλουμινίου H24, φύλλο αλουμινίου 1070 |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 1000series-8000series |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο - Η112, Τ3 - Τ8, Τ351 - Τ851 |
5052 μέταλλο φύλλων αργιλίου 0.1mm εργοστάσιο φύλλων 0.2mm 0.3mm 0.7mm H32
| λέξη κλειδί: | H32 πιάτο αλουμινίου, φύλλο αργιλίου 5052, εργοστάσιο φύλλων αργιλίου 0.1mm |
|---|---|
| Κράμα/Βαθμός: | 5052 |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο - Η112, Τ3 - Τ8, Τ351 - Τ851 |
Θαλάσσιο πιάτο 5754 αλουμινίου 5052 φύλλο αργιλίου H32 4mm για τα ρυμουλκά
| λέξη κλειδί: | θαλάσσια πιάτα αλουμινίου, φύλλο αργιλίου για τα ρυμουλκά, φύλλο αργιλίου 5052 h32 |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Πρότυπα: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
6mm 3mm 2mm 1.5mm 3003 5005 πιάτο φύλλων αργιλίου H34 5052 για τα ρυμουλκά
| Λέξη κλειδί: | φύλλα αργιλίου, κάλυψη αργιλίου για τα ρυμουλκά, 5052 φύλλα αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Φύλλο 1050 αργιλίου κραμάτων αργιλίου 1060 φύλλο αργιλίου H14 1100
| λέξη κλειδί: | φύλλο 1050,1100 αργιλίου φύλλο αργιλίου, σπείρα αργιλίου 1100 |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
5000 ο μύλος φύλλων αργιλίου σειράς Almg3 5754 τελειώνει για το ανώτατο όριο υλικού κατασκευής σκεπής
| λέξη κλειδί: | Τα Almg3 5754 φύλλο αργιλίου, μύλος τελειώνουν το φύλλο αργιλίου, φύλλο ανώτατου αργιλίου υλικού κατ |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Πιστοποιητικό: | ISO, ROHS |
Ρόλος 2.0mm πιάτο 80mm X 200mm φύλλων αργιλίου υψηλής ακρίβειας αργιλίου 3,0 χιλ. φύλλο αργιλίου
| Λέξη κλειδί: | Φύλλο αργιλίου υψηλής ακρίβειας, φύλλο αργιλίου 2.0mm, φύλλο αργιλίου 3.0 χιλ. |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Βαθμός: | 1000, 2000, 3000, 5000, 6000, 7000, 8000 σειρές |
Υψηλής αντοχής 6061 φύλλο 350mm πιάτων H32 κραμάτων φύλλων αργιλίου για τη συσκευασία
| Λέξη κλειδί: | Φύλλο αργιλίου |
|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας: | Κάμψη, Decoiling, συγκόλληση, Punching, κοπή |
| Ιδιοσυγκρασία: | O - H112 |
1100 3003 5052 6061 7075 Πλάκα αλουμινίου Φύλλο αλουμινίου
| Keyword: | Aluminum Sheet |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy Metal |
| Temper: | O-H112 |
Τιμή 6061 φύλλο 5mm φύλλων αλουμινίου αργιλίου T6 πιάτο αλουμινίου
| Κλειστή λέξη: | Αλλουμινίου Φύλλα τιμή,6061 T6 Αλλουμινίου Φύλλα,5mm Αλλουμινίου Πλάκα |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Ετικέτα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |

