Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ 3003 aluminum sheet thickness ] αγώνας 555 προϊόντα.
5.0mm 3003 H14 6061 5052 αποτυπωμένο σε ανάγλυφο στόκος αργιλίου αλουμίνιο πιάτων ελεγκτών φύλλων μαύρο
| Όνομα προϊόντος: | αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Μάρκα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Κράμα αργιλίου 1050 πιάτο 5mm 10mm φύλλων αργιλίου 1100 3003 5052 6061 7075 8011
| λέξη κλειδί: | πιάτο 5052, πιάτο 5mm, πιάτο 10mm φύλλων αργιλίου φύλλων αργιλίου φύλλων αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Κύκλος αργιλίου 1050HO A3003 γύρω από τον παν δίσκο αλουμινίου φύλλων αργιλίου δίσκων για Cookware
| Όνομα προϊόντων: | 1050HO αργίλιο κύκλων αργιλίου, τηγάνι φύλλων αργιλίου, δίσκος αλουμινίου για το cookware |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000-8000 σειρά |
| Πάχος: | 0.3mm6.0mm |
Πέντε φραγμοί Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο 3003 αργιλίου ελεγμένο φύλλο αλουμινίου 3103
| Όνομα προϊόντων: | Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου |
|---|---|
| Κράμα/βαθμός: | 1000 σειρές, 3000 σειρές, 5000 σειρές |
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο-H112 |
ρόλος φύλλων αργιλίου σπειρών περιποίησης αργιλίου σπειρών επιστολών καναλιών αργιλίου
| λέξη κλειδί: | σπείρα περιποίησης αργιλίου, σπείρα επιστολών καναλιών αργιλίου, ρόλος φύλλων αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Παχύ πιάτο 5052 αργιλίου πιάτο 5083 6061 φύλλων αργιλίου για τη βάρκα
| Κλειστή λέξη: | Πλάκα πάχους αλουμινίου,6061 Πλάκα φύλλων αλουμινίου,5052 5083 Πλάκα φύλλων αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Προδιαγραφές: | ISO, RoHS |
πιάτο 5mm αργιλίου 12mm σπείρα φύλλων αργιλίου 0.1mm 0.2mm 0.3mm 0.7mm
| λέξη κλειδί: | πιάτο αργιλίου 12mm, φύλλο αργιλίου 5mm, σπείρα φύλλων αργιλίου 0.1mm 0.2mm 0.3mm 0.7mm |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Πρότυπα: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |
5051 5083 φύλλο πυκνά 02mm 03mm 04mm 05mm 07mm 08mm 6061 αλουμινίου
| Λέξη κλειδί: | πιάτο 5051 5083 αργιλίου 6061, φύλλο αργιλίου πυκνά 03mm 04mm 05mm, φύλλο αλουμινίου 08 χιλ. |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κωμόπολη Huiguo, πόλη Gongyi, επαρχία Henan, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα: | YongSheng Aluminium Industry Co., Ltd. |
5.0mm 3003 αποτυπωμένο σε ανάγλυφο H14 φύλλο 6061 αργιλίου πορτοκαλής ελεγκτής φλούδας 5052
| Όνομα προϊόντων: | αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
12mm 20mm παχύ αλουμινίου πιάτων φύλλο αργιλίου πιάτων 6061-T6 αργιλίου παχύ
| λέξη κλειδί: | 6061-t6 φύλλο αργιλίου, παχύ πιάτο αργιλίου, πιάτο 20mm αλουμινίου πυκνά |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Gongyi, Κίνα |
| Πρότυπα: | ASTM-B209, EN573-1, GB/T3880.1-2006 |

