Όλα τα Προϊόντα
-
Πηνίο ταινίας αλουμινίου
-
Ντυμένη χρώμα σπείρα αργιλίου
-
Ρόλος φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Φύλλο αλουμινίου
-
Δίσκος κύκλων αργιλίου
-
Φύλλα πολυεστέρα, επικαλυμμένα με φύλλο αλουμινίου
-
Ελεγμένο πιάτο αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων διαμαντιών αργιλίου
-
Αποτυπωμένο σε ανάγλυφο φύλλο αργιλίου
-
Ανοδιωμένο φύλλο αλουμινίου
-
Φύλλο αργιλίου καθρεφτών
-
Δοχείο από αλουμινόχαρτο
-
Καλαθάκι με φαγητό φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ξαναχρησιμοποιήσιμο μπάρμπεκιου
-
MartinΤην πρώτη φορά συνεργαστήκαμε με το αργίλιο Yongsheng, το βρήκαμε πολύ εύκολο, επειδή ο χρόνος παράδοσης των αγαθών ήταν πολύ γρήγορος, και ο Διευθυντής επιχείρησης ήταν επίσης πολύ επαγγελματικός. Με βοήθησε να λύσω μερικά τεχνικά προβλήματα. Τα αγαθά παραλήφθηκαν στις 2021.1.20 και την ποιότητα των αγαθών πολύ καλών! -
Alice SUΗ επιχείρηση και το αργίλιο Yongsheng μας έχουν συνεργαστεί για σχεδόν τρία έτη. Έχουμε επισκεφτεί το εργοστάσιο, Yongsheng είναι επαγγελματικός υλικός προμηθευτής αργιλίου, έχουμε αγοράσει τις λουρίδες αργιλίου στο εργοστάσιό τους, και θα διατηρήσουμε τη μακροπρόθεσμη συνεργασία. -
ZoeyΑγοράζουμε τον κύκλο αργιλίου από το αργίλιο Yongsheng και τους στέλνουμε στη Γκάνα. Έχουμε διατηρήσει μια τέτοια συνεταιριστική σχέση για δύο έτη, και πρέπει να στείλουμε κάθε μήνα. Στο στάδιο της συνεργασίας, κάθε σύνδεση είναι πολύ αποδοτική, και ο διευθυντής απολογισμού θα μας βοηθήσει να λύσουμε τα προβλήματα γρήγορα. Είμαστε πολύ ευτυχείς να βρούμε έναν αξιόπιστο προμηθευτή. -
Amin MazlumΈχουμε αγοράσει συνολικά σχεδόν 500 τόνους των αποτυπωμένων σε ανάγλυφο σπειρών αργιλίου χρώματος από το αργίλιο Yongsheng. Η ποιότητα είναι σταθερή και ο χρόνος παράδοσης είναι γρήγορος. Οι πελάτες μου είναι πολύ ικανοποιημένοι με τα προϊόντα μου. Θα συνεχίσουμε να συνεργαζόμαστε με το αργίλιο Yongsheng.
λέξεις-κλειδιά [ 3003 aluminum sheet thickness ] αγώνας 558 προϊόντα.
300 ml 1000 ml Ασημένιο χαρτί από κασσίτερο Τράις Τροφίμων Περιεκτικό χαρτί συσκευασίας με καπάκια
| Υλικό υπόλοιπου κόσμου: | Φόλιο αλουμινίου 3003, 3004 |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασημένιο, χρυσό, προσαρμοσμένο |
| Σχήμα: | Στρογγυλοειδής |
Μεγάλης χωρητικότητας αλουμινένιο φύλλο ομήκη / στρογγυλή 12 λίβρες δοχείο με χαρτόνι
| Υλικό: | Αλουμινένιο φύλλο |
|---|---|
| Ετικέτα: | YONGSHENG |
| χρώμα: | Ασημένιο, χρυσό, μαύρο, προσαρμοσμένο |
1 3 Φόλιου Ατμού Πίνακας Πάνια Φόλιου Καπάκια - 100 Κουτί 64 Oz
| Ονομασία: | 1 3 φύλλα κατσαρόλας ατμού |
|---|---|
| Μέγεθος από την κορυφή: | 12-5/8 "x 6-1/2" |
| Πάνω σε μέγεθος: | 11-1/2 "x 5-1/2" |
Φόλιου Ramekins στρογγυλή φόλιου κατσαρόλες μικροκυμάτων φούρνο ομαλό τοίχωμα για το τραπέζι φόλιου
| Υλικό: | Αλουμινένιο φύλλο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 84x75x54 χιλιοστά |
| Σχήμα: | Γύρω |
20x13 " Μεγάλη κατσαρόλα από φύλλο από αλουμίνιο
| Ονομασία: | Πίνακα αλουμινίου για πάρτι |
|---|---|
| Σχήμα: | Στρογγυλοειδής |
| Δυναμικότητα: | 850 ml |
6061 λουρίδα 2mm αλουμινίου
| Κράμα: | 1000series-8000series |
|---|---|
| Ιδιοσυγκρασία: | Ο-H112, T3-T8 |
| Πάχος: | 0,13mm-6,5mm |
πιάτο κύκλων αλουμινίου 1xxx 3xxx
| Όνομα προϊόντων: | πιάτο κύκλων αλουμινίου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | ΚΙΝΑ |
| Εμπορικό σήμα: | Co. βιομηχανίας αργιλίου Yongsheng, ΕΠΕ. |
Εφοδιασμός στο σημείο Διπλό μηδενικό φύλλο αλουμινίου 6-7mic 450-700mm 1235 8079 κράμα
| Συσκευές από χάλυβα: | 1235 8079 |
|---|---|
| Θερμότητα: | Ο, F, H12, H18, H22, H24, H26, H32 κλπ. |
| Δάχος: | 0,006-0,2 χλστ |

